Feladatok

Észak-dunántúli régió boltjainak koordinálására keresünk munkatársat.
A különféle szervezési, tervezési és ellenőrző feladatok mellett el kell látniuk személyzeti és munkaerő fejlesztési feladatokat is.
A területi vezető feladata megszervezni az általa vezetett egységek tevékenységét, irányítani az üzletvezetők illetve közvetve a dolgozók munkáját. Feladata továbbá koordinálni az üzleteket a gazdaságos működés, a legjobb vevőkiszolgálás érdekében. Információkat gyűjt többek között a vevők igényeiről, a lehetséges konkurenciákról, szaktudásával segíti a bolt működését, és szükség esetén gondoskodik a megfelelő eszközök beszerzéséről.

Feladatai részletesen:

  • megszervezi, irányítja és ellenőrzi a területi képviselők napi munkáját
  • ellenőrzi az üzletekben folyó tevékenységeket
  • betartatja az üzletek működésére vonatkozó jogszabályi előírásokat
  • számítógépes rendszert fenntartja és fejleszti
  • motivációs rendszert dolgoz ki (KPI-ok kijelölése, követése)
  • maradék és selejtezési rendszert dolgoz ki
  • piackutatást végez, felméri a vendégek igényeit, meghatározza az üzlet választékát
  • felel a szakképzett csapat felépítéséért
  • bérköltség tervezése, ellenőrzése
  • kellemes munkahelyi légkör kialakítása és fenntartása
  • kapcsolatot tart a stratégiai partnerekkel
  • kezeli a reklamációkat
  • gondoskodik a partnerek tájékoztatásáról
  • tájékoztatást ad a vezetőség felé

Elvárások

  • vállalati szemléletű gondolkodás
  • rugalmasságra és mobilitásra való hajlandóság
  • kezdeményezőkészség és érvényesülési képesség
  • felelősségvállalási hajlandóság
  • alkalmazottak vezetésének képessége
  • megbecsülés és tisztelet más emberekkel szemben
  • jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • számítógépes ismeret (Microsoft Excel)

Előnyt jelent

  • vezetői tapasztalat
  • Rkeeper rendszer ismerete
  • tatabányai lakhely
  • több, mint 3 év vezetői tapasztalat
  • pék szaküzletben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • céges autó
  • telefon
  • megfelelő bérezés
  • stabil fizetés

A jelentkezem gombra kattintva kérem csatolja fényképes önéletrajzát.