BECK AND PARTNERS Kft.
Partnerünk több évtizedes magyar piaci jelenléttel meghatározó szerepet tölt be a kertészeti termékek területén. A vállalatukhoz tartozó márka 1961 óta fejleszti innovatív megoldásait, melyek a szenvedélyes kertészek igényeit szolgálják ki, a legmagasabb technikai és kényelmi színvonalat nyújtva. Bővülő csapatuk legújabb tagját keressük az alábbi pozícióra:

Területi képviselő / Account Manager

Főbb feladatok, munkák:

  • Területi képviselői feladataid közé tartoznának:
  • Az időd felében partnerek látogatása és új értékesítési csatornák felfedezése
  • Aktív részvétel az üzletfejlesztési projektek megvalósításában, valamint a piacelemzésben, szorosan együttműködve a divízió menedzsmentjével, marketinggel és ellátási lánccal
  • Account Manager-i területen pedig a következő feladatokban számítanak Rád:
  • Feladataid másik része kitérne a kiemelt partnerek kezelése mellett vásárlói hűségprogramok kidolgozására
  • Üzleti tervek készítésére, továbbá költségvetés megalkotására és betartására

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Legalább 2 év consumer termékek értékesítésében, valamint 2 év kiemelt partnerek kezelésében szerzett tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás (napi szintű használat a nemzetközi menedzsmenttel stb.)
  • B kategóriás jogosítvány
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)

Amit kínálunk:

  • Tapasztalati szintnek megfelelő alapbér
  • Éves 20%-os teljesítmény alapú bónusz
  • 13. havi fix bónusz a 3. alkalmazásban töltött évtől
  • Cafeteria (évi bruttó 400.000 Ft SZÉP kártya)
  • Medicover egészségügyi ellátás (Fehér kártya)
  • Céges autó korlátlan magánhasználatra
  • Hosszútávú munkalehetőség egy fejlődő vállalatnál
  • Szakmai előrelépési lehetőség
  • Ingyenes parkolási lehetőség
  • Kávé, tea stb. az irodában

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Kiemelt partnerek kezelésében szerzett tapasztalat kertészeti / barkácsáruházi szektorban

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Területi képviselő
  • Key Account Manager
  • Üzletfejlesztő

Egyéb információ:

  • Munkavégzés helye: Budapest és Nyugat-Magyarország (az iroda Budapest 4. kerületében található)
  • Munkaidő: Hétfőtől péntekig rugalmas munkaidő, Home Office lehetőség