Feladatok

A napi munkáidhoz tartozó feladatok:
  • Meglévő partnerekkel való folyamatos kapcsolattartás;
  • Önálló munkavégzés, napi riportok;
  • Új, potenciális partnerek felkeresése;
  • Üzleti partnereink lojalitásának és forgalmának növelése;
  • Disztribúciós feladatok ellátása;
  • Kóstoltatások, esetleges szakmai tréningek lebonyolítása;
  • Rendelések felvétele;
  • Nagykerpartnerekkel való együttműködés;

Elvárások

Amit kérünk Tőled:
  • Minimum középfokú végzettség;
  • Vendéglátás és Kiskereskedelmi területen szerzett értékesítési tapasztalat;
  • Microsoft Office (Excel, Word, Outlook) felhasználói szintű alkalmazása;
  • Vevőorientáció és hatékony munkavégzés;
  • Jó kommunikációs készség;
  • Meggyőző kommunikáció-, és problémamegoldó készség;
  • ’’B” kategóriás jogosítvány és gépjárművezetői tapasztalat;

Előnyt jelent

Előnyt jelent:
  • Gyulai vagy Békés megyei lakcím
  • Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat;
  • Ital és területi ismeret;

Amit kínálunk

Szeretnél egy fiatalos, kreatív, családias szemlélettel működő Pálinka gyártó és forgalmazó cég tagja lenni? Szeretnél a napi munka során bartenderekkel, közösen együttműködve disztribúciót építeni? Szeretnél sikereket elérni a hazai prémium Horeca szegmensben?
Akkor jelentkezz!

Céginformáció

Gyulai Pálinka Manufaktúra Kft
Italgyártó és forgalmazó
Cégnév: Gyulai Pálinka Manufaktúra Kft.