Az állás betöltéséhez szükséges elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség,
  • Értékesítési tapasztalat bármilyen területről,
  • Kiváló kapcsolatteremtő képesség, kommunikálj bátran,
  • Pontosság, precizitás és jó problémamegoldó képesség,
  • Tárgyalástechnikai jártasság,
  • Számítástechnikai programok felhasználói szintű ismerete,
  • Erős hunter attitűd, új kapcsolatok építéséhez,
  • B kategóriás jogosítvány, napi szintű használathoz.

Előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat.

Feladatok:

  • Kapcsolatépítés, új partnerek gyűjtése,
  • Piacbővítés fontosságának folyamatos szem előtt tartása,
  • Volumen és disztribúció növelése,
  • A cég által forgalmazott termékek értékesítése,
  • A beérkező rendelések feldolgozása,
  • Ügyfél orientált hozzáállás, folyamatos kapcsolattartás a meglévő partnerekkel,
  • Adminisztratív feladatok ellátása.

Amit Partnerünk kínál:

  • Teljesítményarányos, pozícióhoz illeszkedő fizetés,
  • Munkavégzéshez elengedhetetlen technikai eszközök biztosítása (szolgálati gépjármű, laptop, mobiltelefon, tablet),
  • Hosszútávú munkalehetőség egy dinamikusan fejlődő cégnél,
  • Folyamatos fejlődési lehetőség, szakmai tréningekkel támogatva,
  • Fiatalos, agilis, támogató csapat.

Munkavégzés pontos helye:

  • Budapesten kívül Pest, Bács-Kiskun, Jász-Nagykun-Szolnok, Csongrád-Csanád és Békés vármegyék.

Munkaidő:

  • Heti 40 óra rugalmasan.

Amennyiben az álláslehetőség felkeltette az érdeklődését, küldje el számunkra magyar nyelvű