Feladatok

  • HoReCa és kiskereskedelmi egységek látogatásával új partnerek felkutatása.
  • A cég termékeinek értékesítése.

Elvárások

  • HoReCa területén szerzett min. 2-3 éves értékesítési és kapcsolatépítési tapasztalat.
  • Határozott fellépés, eredmény és ügyfélorientált gondolkodásmód.
  • Kezdeményző, kitartó, motivált, önnáló munkavégzésre képes
  • B kategóriás jogosítvánnyal és vezetési tapasztalattal rendelkezik
  • Elsősorban Budapesti vagy környéki lakhely

Előnyt jelent

  • Meglévő élő kapcsolatrendszer.

Amit kínálunk

  • Alapbér + teljesítményarányos jutalék
  • Céges autó
  • Mobiltelefon

Céginformáció

A TOFER Élelmiszerfertőtlenítő Kft. 1997-ben hazánkban elsőként kezdte meg tojásfertőtlenítő tevékenységét.

A tyúktojásokat szalmonella ellen fertőtlenítjük, majd házhozszállítjuk a vendéglátó és kereskedelmi egységek részére.

Cégünk Budapest és Balaton területére területi értékesítési képviselő munkatársat keres.

Jelentkezni fényképes önéletrajz elküldésével lehet.