Feladatok

Szlovákia egész területére cégképviselőt keresünk termékeink értékesítésére.

Elvárások

  •  minimum középfokú végzettség
  •  szlovák/cseh nyelvtudás tárgyalási szinten ezen kívül magyar, vagy angol, vagy román nyelv ismerete
  •  napi szinten új partnerek felkeresése a meglévőkkel való kapcsolattartás
  • 3-5 év szakmai tapasztalat területi képviselői szakmában
  •  üzleti megbeszélések megtervezése, előkészítése, lebonyolítása, eladási terv elkészítése
  •  folyamatos piackutatás és konkurencia felmérés
  •  kiváló kommunikációs képesség
  •  microsoft word és excel haladó szintű felhasználói ismerete
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

Épületgépészeti termékek, ezen belül víz-, gáz-, központifűtés szerelési termékek ismerete.

Amit kínálunk

  • főállású alkalmazotti munka, 3 hónap próbaidő után határozatlan idejű munkaszerződés
  •  próbaidő után alapfizetés + bónusz
  • folyamatos fejlődési lehetőség
  •  hosszútávú munkalehetőség egy dinamikusan növekvő cégnél
  • telefon, autó

Céginformáció