Feladatok

  • A kozmetikai divízió által forgalmazott termékek piaci képviselete (Nivea, Labello, Atrix)
  • A területen található élelmiszerüzletek és drogériák, valamint nagykereskedések túraterv szerint történő látogatása
  • A partnerek folyamatos tájékoztatása: új termékek bemutatása, akciók ismertetése, rendelések készítése
  • Piaci trendek és ügyféligények folyamatos nyomon követése és továbbítása
  • Heti útvonaltervek, riportok készítése, készlettervezés
  • Merchadiserek irányítása
  • POS anyagok kihelyezése

Elvárások

  • Legalább középfokú végzettség (felsőfokú végzettség előnyt jelent)
  • Minimum 3 éves FMCG területen szerzett értékesítési tapasztalat
  • Kozmetikai piac alapos ismerete (versenytársak, kereskedők)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány, aktív gépjárművezetői tapasztalat
  • angol nyelvismeret, PDA használatának ismerete előnyt jelent
  • Jó kommunikációs-, problémamegoldó- és kapcsolatteremtő készség
  • Elhivatott egyéni céljai elérése iránt, ugyanakkor csapatjátékos és a cég érdekeit önmagáé elé helyezi
  • Nyitott, dinamikus, jó munkabírású személyiség
  • Könnyen átlátja az üzletet veszélyeztető folyamatokat, de a lehetőségeket is gyorsan felismeri
  • Lakhely: Dunaújvárosi járás

Ideális pályázónk Dunaújvárosi járás területén lakik, feladata Pest, Fejér, Tolna megyékben a területi képviselői feladatok ellátása

Pozíció betöltésének kezdete: 2025. január 6.

Ha szeretne egy sikeres, biztos jövőjű vállalatnál dolgozni, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát, - melyet természetesen bizalmasan kezelünk - „Területi képviselő” jeligével a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

A Beiersdorfnál a sokszínűség jegyében arra törekszünk, hogy minden jelentkezőnk számára egyenlő esélyeket biztosítsunk – függetlenül pl. a nemtől, szexuális identitástól, nemzetiségtől, etnikai hovatartozástól, vallástól, ideológiai nézettől, hátrányos élethelyzettől vagy életkortól. Ezért kérjük, hogy dokumentumaiban csak olyan információkat és adatokat tüntessen fel, amelyek relevánsak pályázata elbírálása szempontjából (pl. önéletrajz megfelelő referenciákkal és igazolásokkal).