Feladatok

Jász-Nagykun-Szolnok megye nyugati és Pest megye keleti részén lévő boltok és vendéglátó egységek

- Túrarend szerinti személyes látogatása heti rendszerességgel
- Rendelés felvétel
- Akciók, termékek ismertetése
- Új partnerek megkeresése
- Kintlévőségek kezelése

Elvárások

Képesség a felelős, kitartó és folyamatos munkavégzésre
Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
Középfokú végzettség / érettségi
Érvényes B kategóriás jogosítvány és vezetési rutin

Előnyt jelent

Élelmiszer vagy ital kereskedelmi területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

Versenyképes fizetés

Hosszú távú, biztos munkahely
Céges autó, munka célú használatra
Mobiltelefon

Céginformáció

A Pince Kft 30 éve a régió egyik meghatározó ital nagykereskedelmi vállalata. Hivatalos partnerei, kiemelt disztribútorai vagyunk a legnagyobb magyarországi italgyártó és forgalmazó cégeknek. Heti rendszerességgel 1200 partnert szolgálunk ki különféle ital- és snack termékekkel. A munkához stabil hátteret, betanítást biztosítunk, dolgozóinkat megbecsüljük.

A Jelentkezem gombra kattintás után csatolja szakmai önéletrajzát.

Cégnév: PINCE KFT