Prohuman Zrt.
Partnercégünk több évtizedes tapasztalattal rendelkező alkatrész kereskedő vállalat. Tradicionális és innovatív megoldásaik ötvözése által Magyarország egyik piacvezető szereplőjévé vált. Dinamikusan fejlődő csapatukba keresik új munkavállalójukat területi értékesítési vezető munkakörbe Dél-Kelet-Magyarországra!

Területi értékesítési vezető (Dél-Kelet-Magyarország)

Főbb feladatok, munkák:

  • 8-10 üzletből és 100-120 főből álló értékesítési hálózatot látogatsz és irányítasz, illetve támogatod a Kirendeltség Vezetőidet a kereskedelmi célok elérésében
  • Aktívan részt veszel a csapatod összeállításában, főként a Kirendeltség Vezetők kiválasztásában, betanulásában és fejlesztésében
  • A Kirendeltség Vezetőidet támogatod a hatékonyabb partnerlátogatásban
  • Tartod a kapcsolatot területedhez tartozó stratégiai partnerekkel
  • Kontrollálod és javítod a kirendeltségeid, illetve a területed eredményeit
  • Ellenőrződ és betartatod a vállalati-, és törvényi szabályokat
  • Figyeled a piacot és keresed az új fejlesztési lehetőségeket
  • Szoros együttműködésben dolgozol a központi részlegekkel
  • Heti rendszerességgel beszámolsz a terület eredményeiről
  • Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú végzettséggel rendelkezel
  • Nagy létszámú csapat vezetésében szereztél legalább 5 éves tapasztalatot
  • Értékesítési hálózat vezetésében szerezett gyakorlatod van
  • Eredmény- és célorientált gondolkodás, határozottság jellemez
  • Műszaki beállítottságú vagy
  • Rendelkezel „B” kategóriás jogosítvánnyal
  • Dél-Magyarországon élsz
  • Amit kínálunk:

  • Prémium kategóriás munkaeszközök (gépjármű, laptop, telefon
  • Versenyképes jövedelem
  • Innovatív és professzionális munkakörnyezet
  • Hosszú távú perspektíva egy sikeres nagyvállalatnál
  • Változatos, kihívásokkal teli munkakör
  • Nagy értékű munkaruha-és felszerelés csomag
  • 3 hónapos betanulási program
  • Önálló döntési jogosultsággal bíró, felelősségteljes vezetői munkakör
  • Piacvezető, stabil, folyamatosan fejlődő vállalati háttér
  • Folyamatos visszajelzés az eredményeidről, fejlődésedről
  • Rugalmas munkavégzési hely
  • Jelentkezés az állásra:

    Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, jelentkezz önéletrajzoddal!
    Cégnév: Prohuman Kft.