Területi értékesítési szakértő Kiskereskedelmi csatorna - Közép-Kelet Magyarország

Hajdú-Bihar megye
MBH Bank Nyrt.

Területi értékesítési szakértő (Kiskereskedelmi csatorna) - Közép-Kelet Magyarország

AZ MBH BANK MAGYARORSZÁG EGYIK VEZETŐ BANKJA. STABIL, HAZAI BANK, AZ ORSZÁG LEGNAGYOBB FIÓKHÁLÓZATÁVAL.
Célunk, hogy ÉRTHETŐ, EMBERKÖZELI és SZERETHETŐ élménnyé tegyük a bankolást, miközben támogatjuk közel 2 millió ügyfelünket, hogy tudatosan és magabiztosan kezeljék pénzügyeiket.

Milyen feladatokban számítunk rád?

  • A kijelölt területen a területi értékesítés irányítása, az áruhitelkihelyezések, valamint egyéb pénzügyi termékek (hitelkártya, személyik kölcsön, fizetési számla) harmadik félen keresztül történő értékesítésének maximalizálása
  • Kapcsolattartás a kijelölt területen lévő értékesítésben résztvevő partnerekkel a meghatározott látogatásszám szerint
  • Értékesítés tevékenységének szervezése, eredményének maximalizálása
  • Új üzleti partnerek felkutatása, tárgyalások és a szerződéskötési folyamat végig vitele
  • Az értékesítésben résztvevő harmadik fél alkalmazottainak/megbízottjainak a képzése, tájékoztatása a változásokról, értékesítési ismereteinek fejlesztése, a bank termékeinek értékesítéséhez kapcsolódó tevékenység folyamatos ellenőrzése, jogszabályi és belső utasításoknak való megfelelés biztosítása
  • Értékesítési terv teljesítése

Milyen tudásra lesz szükséged?

  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség, preferáltan közgazdasági vagy pénzügyi
  • Minimun 2 éves B2B; B2B2C pénzügyi szolgáltatás értékesítésben, ügyfélkapcsolattartásban szerzett tapasztalat
  • Magabiztos MS office felhasználói ismeretek
  • „B” kategóriás vezetői engedély
  • Kiemelkedő kommunikációs és tárgyalási képesség
  • Jó problémamegoldó, szervezői képesség
  • Analitikus, kreatív gondolkodás, elemzőkészség
  • Értékesítési szemlélet
  • Önálló, ügyfélközpontú munkavégzés
  • Teljesítmény orientáltság
  • Meggyőző, dinamikus személyiség

Miben számíthatsz ránk?

  • Széles körű sportolási támogatást nyújtunk
  • Komplex juttatási csomaggal rendelkezünk
  • Home office lehetőséget biztosítunk
  • Szupercsapatként működünk együtt
  • Kíváncsiak vagyunk ötleteidre és teret adunk a megvalósításukhoz
  • Generációs sokszínűségi stratégia: Start+, Bébi+, Aktív+, Nagyköveti program

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Befektetési tanácsadó
  • Banki értékesítés
  • Projektmenedzser

Amennyiben szeretnél csatlakozni csapatunkhoz, jelentkezz a "jelentkezem" gombra kattintva.