Szentkirályi Magyarország
Területfejlesztési Képviselő (HoReCa Hunter) álláslehetőség a Szentkirályi Magyarországnál!

Csatlakozz hozzánk Területfejlesztési Képviselő (HoReCa Hunter) pozícióba és dolgozz a legkiválóbb márkákkal!

Értékesítői csapatunkba, keresünk tettre kész, önálló, jól kommunikáló munkatársakat.

Területfejlesztési Képviselő (HoReCa Hunter)

Főbb feladatok, munkák

  • A piaci részesedés folyamatos növelése a HORECA csatornában
  • Volumen terv és árbevétel terv teljesítése
  • Hatékony eszközkihelyezés és megtérülés biztosítása
  • Vevőmegtartás, vevőgondozás
  • Üzletfejlesztés, új üzleti partnerek felkutatása
  • Közreműködés a Horeca stratégia kivitelezésében
  • Országos akciók, helyi rendezvények szervezése, lebonyolítása
  • Értékesítési folyamatok adminisztrációja

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Legalább középfokú végzettség;
  • Munkavégzéshez szükséges számítástechnikai ismeretek (Office programok)
  • FMCG HORECA területen szerzett értékesítői és üzletfejlesztesi tapasztalat;
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat
  • Nagy munkabírás
  • Jó kapcsolatteremtő készség
  • Proaktivitás
  • Önálló munkavégzés, rugalmasság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • Felsőfokú végzettség;
  • Közép-szintű angol nyelvtudás

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Területi képviselő
  • Üzletfejlesztő

Kérjük, pályázatát a jelentkezés gombra kattintva küldje el.