Feladatok

Az alábbi feladatokban számítunk Rád:
  •  Műszaki rajzok (DWG), dokumentációk értelmezése
  •  Projektvezetés
  •  Gyártás munkájának előkészítése
  •  Munkák átadása a termelés részére
  •  A termelése felügyelete, esetleges hibák észrevétele és javítása
  •  Munkák koordinálása

Elvárások

  •  Szakirányú végzettség, releváns gyakorlat
  •  Német nyelvtudás (kommunikációs szint)
  •  Műszaki rajzok, CAD programok ismerete
  •  Precizitás, pontosság
  •  Problémafeltáró és megoldó képesség
  •  Önállóság, proaktivitás
  •  Dinamikus, talpraesett személyiség
  •  B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

Targonca jogosítvány
Hasonló munkakörbe szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

✔️ Változatos, kihívásokkal teli feladatkör
✔️ Karrier lehetőség
✔️ Közvetlen és nyílt kommunikáció a vezetőséggel
✔️ Stabil vállalati háttér
✔️ Inspiráló csapattal várunk
✔️ Hosszú távú munkalehetőség
✔️ Utazási költségtérítés
✔️ Versenyképes jövedelem
✔️ Céges telefon, laptop vagy számítógép

Céginformáció

  • Vegyél részt prémium minőségű akril bútorok gyártásában az Akril Bútor Kft. új termelésvezetőjeként!
  • Motivált, önálló, munkájára igényes kollégát keresünk termelésvezető munkakörbe, hogy együtt hozzunk létre valami különlegeset!
  • Ha szeretnél egy olyan helyen dolgozni, ahol minden nap új kihívásokkal találkozhatsz, és értékelik a precíz munkát, csatlakozz hozzánk!
  • Munkavégzés helye: Töltéstava
www.akrilbutor.hu

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyarnyelvű fényképes önéletrajzát!
Cégnév: AKRIL BÚTOR Kft.