Szeretnél egy megbízható, stabil vállalatnál dolgozni? Közép-Kelet-Európa egyik piacvezető kenőanyaggyártója, a MOL-LUB Kft. kollégát keres az alábbi pozícióba:

Termeléstámogató Lean mérnök

A MOL LUB a MOL-csoport tagjaként kiváló minőségű kenőanyagokat és speciális vegyi termékeket fejleszt és gyárt. Innovatív megoldásainkkal és fenntarthatósági törekvéseinkkel meghatározó szereplői vagyunk a hazai és nemzetközi piacnak. Most itt az alkalom, hogy csatlakozz hozzánk és részese légy egy dinamikus és professzionális csapatnak

A gyártási folyamataink hatékonyságának fejlesztése céljából Termeléstámogató Lean mérnök kollégát keresünk. Amennyiben a Lean szemlélet és a gyakorlatias műszaki gondolkodás jellemző Rád és szívesen dolgozol együtt különféle csapatokkal, csatlakozz hozzánk!

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Almásfüzitő

Feladataid lesznek:

  • Egyik motorja leszel a gyártás és támogató folyamatok Lean eszköztár alkalmazásával történő fejlesztésének, optimalizálásának, vizualizációjának.
  • Részt veszel és menedzseled a gyártósorok 5S standardizálását; a folyamatok kialakítását, a munkautasítások készítését.
  • Egységesíted a jó gyakorlatokat az üzemen belül és megosztod azokat a kollégákkal (Best Practice sharing);
  • Koordinálod és végig követed a fejlesztéseket az eredmények visszamérésével együtt; Az általad készített riportok, kimutatások segítségével nyomon követhetőek lesznek az elért eredmények; a különböző LEAN adminisztrációs feladatok pedig hozzájárulnak az ötletrendszerek működtetéséhez
  • Aktívan közreműködsz a belső tréningekben és oktatásokban a  Lean szemlélet és a jó gyakorlat erősítése érdekében a Lean szakértővel együtt.
  • Szorosan együttműködsz a gyártósor dolgozóival és a mérnök csapatokkal a problémák, fejlesztési- és költségcsökkentési lehetőségek keresésében.

Amit kérünk:

  • felsőfokú műszaki végzettség;
  • Lean/TPS módszerek ismerete és azok alkalmazásában szerzett gyakorlat;
  • 5S és vizuális menedzsment ismeretek;
  • legalább 2 éves, termelési folyamatok fejlesztésében szerzett tapasztalat;
  • Microsoft Office programok készségszintű kezelése;
  • angol nyelv legalább középszintű, kommunikációképes ismerete szóban és írásban.

Amit mi kínálunk:

  • Stabil munkalehetőség egy dinamikusan bővülő szervezetben
  • Változatos feladatok
  • Fejlődési és tanulási lehetőség (horizontális és vertikális előrelépés)
  • Versenyképes fizetés és béren kívüli juttatás:
    • Éves bónusz
    • Cafeteria (bruttó 800 000 ft/év)
    • Céges telefon korlátlan használattal
    • Munkába járás támogatása (50 Ft/km)
    • Szűrővizsgálatok, magánegészségügyi ellátás a Medicovernél
    • Élet-és balesetbiztosítás
    • Sportolási kedvezmény (aycm kártya)

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Folyamatmérnök
Cégnév: MOL-LUB Kenőanyag Gyártó Forgalmazó és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság