Feladatok

  • Felügyeli és irányítja a tejtermelő üzem dolgozóinak munkavégzését, különös tekintettel a minőségi tejtermelésre, az állattartás szakszerűségére és a termelés hatékonyságra
  • A napi munkafolyamtok szervezése, ellenőrzése
  • Tartási és termelési technológiák, állatgondozási szabályok betartása és betartatása
  • Folyamatos kapcsolattartás a cég vezetőivel
  • Együttműködés az állatorvossal

Elvárások

  • Minimum középfokú szakmai végzettség

Előnyt jelent

  • Állattenyésztésben szerzett szakmai gyakorlat, de lelkes, állatszerető, szakmát váltani akarók jelentkezését is várjuk, szívesen betanítjuk.

Amit kínálunk

  • Természetközeli, szép környezetben, jó levegőn, csapatban történő munkavégzést
  • Kihívásokkal teli, változatos feladatok
  • Stabil, hosszú távú, biztos munkalehetőség
  • havi 15 nap elfoglaltság mellett kiemelkedő bért
  • értékteremtő munkavégzést, amelynek kézzelfogható eredménye van
  • presztízs értékű vezetői feladatot.

Munkaidő beosztás: Váltóműszakban 2 munkanap után 2 nap pihenőidő munkajogviszony keretében

Munkabér: A környékben azonos tevékenységi körű munkahelyek között a legmagasabb jövedelmet biztosítjuk, továbbá a gépkocsi használat díját is térítjük.

Céginformáció

Pápa melletti agrár cégcsoport nagy létszámú tejhasznú szarvasmarha telepe.

Jelentkezés írásban szakmai önéletrajz megküldésével.