Feladatok

Leendő feladataid:

  • A szabályozógyártási részleg vezetői és műszaki irányítása
  • A specifikációknak megfelelő termékek előállítása
  • A dolgozók beosztásának és a gyártóberendezések használatának megtervezése és megvalósítása
  • Munkavállalók motiválása, folyamatos fejlődés előre mozdítása
  • Koordináció és egyeztetés a kapcsolódó részlegekkel a lehető legjobb eredmények elérése érdekében
  • Részvétel a vállalati célok és stratégiák megvalósításában
  • Gyártási folyamatok és termelési kapacitások optimalizálása és a folyamatok fejlesztése
  • Részvétel a termékek műszaki továbbfejlesztésében és a új termékek kifejlesztésében
  • kb.45 munkatárs irányítása

Elvárások

Ez a munkahely Neked való, ha:

  • Műszaki végzettséggel, gépész vagy mechatronikai szakiránnyal rendelkezel
  • Tapasztalatod van a sorozatgyártás területén
  • Jó problémamegoldó, szervező és kommunikációs készséggel rendelkezel
  • Folyamatszemléleted van
  • Magyar, német és/vagy angol nyelvismeret rendelkezel
  • Motivált és motiválásra képes személyiség vagy

Előnyt jelent

A jelentkezéskor előnynek számít, ha:

  • Elterjedt folyamatoptimalizálási módszerek ismersz
  • Megfelelő sorozatgyártási tapasztalatod van
  • Lean és 5S-ben szerzett tapasztalattal rendelkezel

Amit kínálunk

Amit kínálunk Neked:

  • hosszútávú, stabil munkalehetőség,
  • versenyképes juttatási csomag: alapbér + cafeteria + egészség prémium, évente bérkorrekció
  • mobiltelefon, laptop
  • szakmai fejlődés és tanulási lehetőség,
  • hosszútávú, stabil munkalehetőség egy dinamikusan fejlődő vállalatnál.

Céginformáció

HEAT energy Kft. egy nemzetközileg tevékenykedő gázipari vállalat, tagja az ausztriai központtal rendelkező HEAT Holding International vállalatcsoportnak, amely a gázipar, olajipar, vegyipar, környezetvédelem számára tervez és gyárt különböző berendezéseket. Cégünk Európa egyik legnagyobb háztartási nyomásszabályozó gyártója. Készülékeink akár 100%-os hidrogénnel történő üzemeltetésre is alkalmasak, így teljes mértékben megfelelnek a jövő energiaellátási trendjének.

A háztartási szabályzók részlegesen automatizált gyártását teljesen automatizáltra szeretnénk cserélni.

Nagykanizsai telephelyünkre, erre a feladatra és a háztartási szabályzók gyártásának irányítására, a termékek műszaki továbbfejlesztésének  és új gyártmányok kifejlesztésének támogatására keresünk termelési vezető munkakörbe elhivatott kollégát.

Ha szeretnél egy stabil, nemzetközi vállalat csapatának aktív tagja lenni, pályázz még ma!
Jelentkezni tudsz az állás betöltésére a „JELENTKEZEM” linkre kattintva, fényképes önéletrajzzal magyar és angol vagy német nyelven.

Állás típusa: Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:
8800 Nagykanizsa Erdész utca 28.