Feladatok

  • Megszerzett ismeretek alkalmazása az elektronikai áramkörök gyártására, az alkatrészek típusaira, a forrasztási technológiákra, az SMD és PTH forrasztás technikai és alkalmazási aspektusaira, az ellenőrzési és mérési rendszerekre, a műszaki rajzokra, valamint a lean gyártási módszertanokra vonatkozóan
  • A minőségbiztosítási előírások betartásának ellenőrzése
  • Rendszeres tervezés, jelentések, elemzések készítése a vezetőség felé
  • Áruk és félkész termékek fizikai és könyvelési mozgásának nyomon követése, gyártásban lévő megrendelések nyomon követése
  • Kapcsolattartás a műszaki és beszerzési osztállyal, a vezetőséggel
  • Termelés tényleges alakulásának ellenőrzése a kitűzött költségvetést és a megrendeléseket tekintve
  • Hatékony és hatásos működést biztosító folyamatok, rendszerek és szabályok működtetése
  • A folyamatos üzemképesség és biztonság megteremtése és fenntartása
  • Személyzet bevonása és a vállalat jövőképpel való azonosulás elérése
  • Folyamatosan koordinálja a vállalati berendezések és gépek karbantartásának kezelését az azzal megbízott felelős személyekkel
  • A heti megrendelések integrálása és a részlegek gyártástervezése
  • Munkabiztonsági felügyelet és üzembe helyezés támogatása

Elvárások

  • Elektronikai mérnök végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett 2-3 év releváns szakmai tapasztalat
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Kaizen, LEAN ismeretek
  • Releváns vezetői tapasztalat
  • Erős elemző és problémamegoldó képességek
  • Proaktivitás
  • Vezetői készségek magabiztos alkalmazása
  • Jó kommunikációs, tárgyalási és prezentációs készségek

Amit kínálunk

  • Biztos háttér
  • Versenyképes kompenzációs csomag
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Határozatlan idejű munkaszerződés a próbaidőt követően
  • Folyamatos fejlődés, képzési, továbbképzési lehetőség akár külföldön is

Céginformáció

A DTI egy nemzetközi EMS irányvonalat követő, kiváló minőségű termékeket gyártó, dinamikusan fejlődő cég. Egyedi, személyre szabott elektronikai termékeket, elektromos vezetékeket és mechanikai berendezéseket tervezünk, tesztelünk és gyártunk. Teljes körű innovatív technológiai megoldásokat kínálunk partnereink számára a professzionális háztartási gépek területén.
Cégünk egy olyan környezetet képvisel, ahol az innováció áll a központban, ahol az egyéneket összeköti az új technológiák megismerésére irányuló törekvésük, ahol az egyéni tapasztalatok megosztása hozzájárul ahhoz, hogy közösségként, csapatként és emberként is fejlődni tudjunk.
Legyél te is része az innovációnak, csatlakozz csapatunkhoz!

A „ jelentkezem” gombra kattintás után kérjük csatolja magyar és angol nyelvű önéletrajzát!