Feladatok

  • A gyártás technológiai támogatása
  • Rajzok és egyéb műszaki dokumentumok ellenőrzése és elkészítése a gyártási megrendelésekhez
  • A gyártás részlegenkénti, soronkénti, gépenkénti megtervezése
  • A gyártási rendelésekhez szükséges erőforrások hatékony tervezése a veszteségek minimalizálása érdekében
  • Lean szabványos munkautasítások naprakész, magas színvonalú kidolgozása és karbantartása
  • Folyamatos interakció a tervezéssel, termeléssel, minőségirányítással, raktárral és karbantartással
  • A vállalatirányítási rendszer naprakész vezetése (munkautasítások és folyamat dokumentáció)

Elvárások

  • Releváns műszaki végzettség/szakképzettség (szakmai kíváncsiság textilipari magasfrekvenciás műanyag hegesztés, ragasztás, varrás iránt)
  • Minimum néhány év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat (lean) gyártásban (textilipar előny)
  • Magabiztos rajzolvasási képesség
  • Vállalatirányítási rendszer ismerete (SAP előny)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Szisztematikus gondolkodás, jól szervezett, fegyelmezett munkavégzés
  • Nyitott, kommunikatív személyiség, megoldás orientált, gyakorlatias, magas stressztűrő képesség (termelési nyomás)
  • Angol nyelvtudás
  • Mobil és rugalmas munkavégzés, 2 műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk

  • Fejlődési lehetőség egy folyamatosan növekvő nemzetközi háttérrel rendelkező gyártó vállalatnál
  • Részvétel vállalati szakmai továbbképzéseken
  • Versenyképes juttatási csomag, mely az alapbéren felül a következőket tartalmazza:
  • Szép kártya juttatás
  • Utazási támogatás (34 Ft/km gépkocsi költségtérítés vagy 100%-os bérlettámogatás)
  • Éves bónusz
  • Támogató csapat (kellemes családi légkör lapos hierarchiával)

Céginformáció

A Losberger De Boer cégcsoport csúcsminőségű ideiglenes és állandó térmegoldásokat kínál rendezvények, kereskedelmi, katonai és humanitárius célokra. Cégünket több mint 100 évvel ezelőtt, 1919-ben alapították a németországi Heilbronnban. A világ több mint 20 országában rendelkezünk irodákkal, termelési létesítményekkel és különböző kereskedelmi egységekkel.
A szekszárdi gyárban gyors telepítésű, felfújható PVC és gumivázas sátrak, mentesítő kabinok ugrópárnák és rendezvény sátrak gyártása zajlik.

Kérjük, csatolja magyar és angol nyelvű önéletrajzát, valamint angol nyelvű motivációs levelét.