Feladatok

  • Meglévő gyáron belül használt webalkalmazások karbantartása, üzemeltetése, fejlesztése
  • Termeléshez kapcsolódó adatbázisok menedzselése, tervezése, fejlesztése
  • Önálló fejlesztési projektek vezetése
  • Szoros együttműködés a társosztályokkal

Elvárások

  • Releváns végzettséggel rendelkezel (mérnökinformatikus, programtervező informatikus)
  • Legalább 3 éves tapasztalatod van, melyet gyártó környezetben szereztél
  • Magabiztos tudásod van adatbázisépítésben
  • Nem idegenek számodra az alábbi programnyelvek és technológiák, valamint programok:
    • .NET (Framework és Core)
    • C#
    • ASP.NET (MVC)
    • Javascript (AngularJS, jQuery)
    • SignalR (WebSocket)
    • HTML, CSS
    • SQL (T-SQL, MSSQL, Entity Framework)
    • C#
    • HTML, CSS
  • Előnyös, ha van ismereted NodeJS (NodeRed), Typescript, .NET WPF programnyelvek terén
  • Jártas vagy az SAP és az MS power app-ok terén
  • Szívesen használnád a kommunikációképes angol nyelvtudásodat nemzetközi együttműködések során
  • Igényes vagy a munkádra, azt jó gazda szemlélettel látod el
  • Elkötelezett vagy a társterületek támogatásában és fontos számodra, hogy jó tempóban haladjanak a projektek
  • Képes vagy priorizálni a feladatok közt

Amit kínálunk

  • Tapasztalathoz illeszkedő alapbér
  • Szakmai kihívást jelentő feladatok, melynek során hasznosíthatod senioritásodat
  • Rugalmas munkaidő, home office lehetőség
  • Összetett kompenzációs csomag:
    • Éves bónusz
    • Havi br 49 000 Ft Cafeteria
    • Nettó 50 Ft/km üzemanyagtámogatás
    • Kedvezménykártya
    • Törvényi kereteken felül biztosított extra szabadságnapok
    • Munkatárs ajánlási program akár nettó 500 000 Ft-os jutalommal
  • Vállalati rendezvények
  • Támogató, innovatív csapat és vezető

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Sportolási lehetőség
  • Ingyen kávé, üdítő
  • Masszázs

Céginformáció

A BorgWarner- nél munkatársaink olyan energiahatékony megoldásokon dolgoznak, amelyek előre mozdítják a világot.A világ egyik vezető autóipari beszállítójaként az összes autógyártó cég elismert partnere vagyunk.Magyarországon, Oroszlányban 23 éve vagyunk jelen. A BorgWarner Oroszlány Kft gyárában jelenleg turbófeltöltőket gyártunk, emellett elindítottuk új, elektromos autókba épülő termékeink bevezetését.Gyárunkban modern és tiszta munkakörnyezetben, kiemelkedő munkabiztonsággal és innovatív munkatársainkkal a világ piacvezető autógyártói számára készítünk kiváló minőségű termékeket.
Cégnév: BorgWarner Oroszlány Kft.