Rheinmetall

Termelési Projekt Menedzser

Feladataid lesznek:

  • Részvétel a sorozatgyártási, előszéria- és prototípus-építési projektekben
  • Projekt alapú együttműködés a gyártómérnökség és a tervezési osztály munkatársaival
  • A minőségért, a költségekért, a határidőkért, valamint a kockázatkezelésért való felelősségvállalás.
  • Az ajánlatok és megrendelések előkészítése során az idő- és mennyiségi tényezők felügyelete.
  • A gyártási folyamatok megtervezése.
  • A vonatkozó mérföldkövek ütemezése.
  • A projektstátusz jelentésének elkészítése, intézkedési javaslatok és kockázati jelentések készítése.
  • A munkacsomagok rendszeres koordinálása a projektben résztvevő munkavállalók között.
  • A projektteljesítmény folyamatos értékelése és az értékelés alapján a szükséges beavatkozások meghatározása

ELVÁRÁSOK

  • Mérnöki végzettség vagy ezzel egyenértékű egyéb lezárt tanulmányok
  • Legalább 2 év szakmai tapasztalat a kívánt tevékenységi területen
  • Megkülönböztetett műszaki és gazdasági ismeretek
  • Előnyt jelent az MS-Project és az SAP használatában szerzett tapasztalat.
  • Előnyt jelent a projektmenedzseri képesítés.
  • Független és önálló munkavégzés
  • Erős szervezési és csapatmunkában való jártasság
  • Erős döntéshozatali képesség
  • Üzleti utakra való hajlandóság
  • Előfeltétel a nagyon jó angol nyelvtudás írásban és szóban.

Kérjük, angol nyelven nyújtsa be jelentkezését erre a pozícióra!

AMIT KÍNÁLUNK

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Kreatív és dinamikus munkakörnyezet
  • Rugalmas munkaidő-modellek
  • A munka és a magánélet egyensúlyának biztosítása
  • Innovatív megoldások a mobilitás és a biztonság jövője érdekében

ELÉRHETŐSÉGEK

Kapcsolattartó: Angyal Korinna

Ha pályázatával kapcsolatos kérdése lenne, a kapcsolatfelvételi űrlap segítségével tud kapcsolatba lépni velünk.

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Projektmenedzsment
Cégnév: Rheinmetall Hungary Zrt.