Adecco Kft. ( GYŐR )

Jelentkezz operátornak győri autóipari partnerünkhöz!

Termelési operátor

Amit kínálunk:

  • Versenyképes alapbér
  • 30% műszakpótlék 18:00-6:00-ig
  • 3 műszakos munkarend, 8 órában
  • Kiemelkedő cafeteria
  • Városon belül céges busz
  • Multinacionális háttér
  • Hossztávú lehetőség

Feladatok:

  • Műanyag alkatrészek összeszerelése
  • Felületi ellenőrzés
  • Termékek állványra helyezése, leszedése
  • Lakkozott felület ellenőrzése
  • Termelési gépek monitor termináljának kezelése

Elvárások:

  • Legalább 8 általános
  • Pontos, precíz, felelősségteljes munkavégzés
  • Gyártásban szerzett tapasztalat

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Elektronikai termékek gyártásában szerzett tapasztalat

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Operátor
Cégnév: Adecco Kft. Győr