Feladatok

Biztonsági hőkapcsoló: forrasztása,szerelése meghatározott instrukciók alapján.Betanított munka, előképzettség nem szükséges.A forrasztás kézi pákával történik, amelynek elsajátítása elsősorban precizitást és jó kézügyességet igényel. A kapcsolók egészen apró alkatrészek, amelyek összeállításához aprólékos, finom kézmozdulatokra van szükség. Egyes munkafolyamatokat kis csipesszel kell elvégezni. Minden munkafolyamat teljesítmény-elváráshoz kötött. A munkavégzés helyhez kötött és monoton.

Elvárások

- befejezett általános iskolai tanulmány
- jó látás és kézügyesség
- monotonitástűrés (egész napos ülőmunka)

Előnyt jelent

- elektronikai cégnél szerzett tapasztalat
- két műszakos munkarend (de:6:00-14:00; du: 14:00-22:00) vállalása

Amit kínálunk

Alapbéren felül:
+ Havi bónusz
+Műszakpótlék 45%;
+Túlóra pótlék;
+Bejárási költségtérítés;
+ Év végi jutalom;
+ Szép kártya;
Bejelentett munkahely;
Kulturált, klimatizált, tiszta munkakörnyezet;
Megbízható vállalati háttér;
Pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Céginformáció

  • A Limitor Hungária Kft. a 4600 fős discoverIE cégcsoport tagjaként kiemelkedő minőségű, egyedi biztonsági komponenseket és hőkapcsolókat gyárt a háztartási gép ipar részére. Nagy hangsúlyt fektetünk termékeink és gyártásunk folyamatos fejlesztésére, ennek köszönhetően többek között olyan piacvezető márkák választanak minket berendezéseik védelmére, mint a Nespresso, a Bosch-Siemens, a Moulinex vagy az Electrolux.

A "jelentkezem" gombra nyomva kérjük csatolja önéletrajzát.

Cégnév: Limitor Hungária Kft.