Feladatok

  • Elkészíti a kiírás szerinti ételeket, mártásokat, alapleveket a kijelölt anyaghányad és a technológiai előírásoknak megfelelően.
  • Az elkészített termékek mennyiségét, minőségét folyamatosan figyelemmel kíséri.
  • A szavatossági időket szigorúan betartja.
  • Termékek csomagolása
  • Termékek magyar nyelvű címkézése
  • Munkaterületét tisztán tartja
  • Gépi és kézi anyagmozgatás

Elvárások

  • Megbízható személyiség
  • Precizitás, pontosság
  • Lendületes munkavégzés
  • Képes a csapatmunkára és az önálló munkavégzésre egyaránt
  • Élelmiszeripari és higiéniai rend be- és fenntartása

Előnyt jelent

  • Szakács vagy hentes tapasztalat
  • Korábbi munkatapasztalat nagyobb termelési üzemekben
  • Hasonló munkakörben végzett munka tapasztalata
  • Azonnali munkakezdés

Amit kínálunk

  • Bejelentett, teljes munkaidős állás
  • Szabad hétvége, munkaidő hétfőtől-péntekig (7-16 óráig)
  • Stabil vállalati háttér
  • Fiatalos csapat

Céginformáció

Cégünk már több mint 20 éve kiemelt piaci szereplője a fagyasztott élelmiszerek piacának.
Tervezhető, hosszútávú munkalehetőséget biztosítunk, korrekt bérezéssel, előrelépési lehetőséggel.

A "Jelentkezem" gombra kattintva kérjük csatolja fényképes önéletrajzát a fizetési igény megjelölésével.
Cégnév: VOYAGEX MORINI Kft