Feladatok

  • A termelési tevékenység hatékony irányítása, a termelés zökkenőmentes működésének biztosítása a vevői igényeknek megfelelően
  • Nagy létszámú csapat vezetése, a beosztottak irányítása, motiválása, értékelése
  • Az üzemeltetési, működési és karbantartási feladatok felügyelete, szervezése
  • Az üzemvezetők bevonásával biztosítja a termelési programok teljesítéséhez szükséges erőforrásokat és feltételeket
  • Projektmunka eredményeinek nyomon követése, ellenőrzése
  • Vezetői munkájával gondoskodik a minőségi színvonal folyamatos emeléséről
  • Kapcsolattartás és információ megosztás a vezetőség és a termelő egységek között rövid – és hosszútávú gyártási terv készítése a rendelkezésre álló erőforrások és kapacitások figyelembevételével, szoros együttműködés a termeléssel, folyamatok monitorozása, ellenőrzése, koordinálása
  • Gyártási terv alapján napi program kiadása, teljesítések nyomon követése.
  • Készletszintek figyelemmel kísérése szoros együttműködésben a beszerzéssel annak érdekében, hogy rendelkezésre álljanak a gyártáshoz szükséges anyagok.
  • Belső anyag lefedettség biztosítása, külső raktárból anyagok lehívása.
  • Szoros együttműködés a Sales csoporttal (EDC).
  • Riportok készítése, javaslataival segíti a gyártás gördülékenyebbé tételét.

Elvárások

  • Minimum 2 év autóipari tapasztalat
  • Magas szintű LEAN ismeretek, gondolkodásmód és gyakorlat
  • Szolid vezetői, termelésben szerzett szakmai tapasztalat
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeret EXCEL, WORD, OUTLOOK
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Megbízhatóság, pontosság
  • Rugalmasság, csapatszellem, terhelhetőség
  • 3 műszakos munkavégzés vállalása

Előnyt jelent

  • Dinamikus, proaktív személyiség, jó kommunikációs képességgel.
  • SAP ismeret
  • B kat. jogosítvány

Juttatások

  • Kiemelkedő bérezés, tapasztalati szint alapján
  • Munkába járás támogatás
  • Szakmai- és személyes fejlődés lehetősége

Céginformáció

A SULCO gépipari és autóipari szolgáltatásokat nyújt. Közép-Európa következő országaiban folytat tevékenységet: Csehország, Szlovákia, Magyarország, Lengyelország, Románia, Németország.

Cégünk küldetése teljes értékű minőségirányítási és gyártási szolgáltatások nyújtása, valamint szoftverfejlesztés.
A SULCO újító szerepet kíván betöltetni a megszokott szabványok terén, és teljes mértékben az ADDED VALUE irányításra kíván fókuszálni, amely területen a szolgáltatásai és termékei az ügyfelek igényeihez igazodnak, és jelentős hozzáadott értéket képviselnek.

A SULCO az alábbi területeken nyújt szolgáltatásokat:

  • Interim Management
  • Engineering
  • Control&Rework
  • iQ-Wall
  • Optic Quality Control

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: SULCO Automotive group s.r.o.