Get Work Trend Kft.

Termelési igazgató

A termelési igazgató felelős a termelési folyamatok irányításáért és optimalizálásáért

Amit kérnek a pozíció betöltéséhez:

  • Baromfi feldolgozási gyakorlat
  • Felsőfokú végzettség (Élelmiszeripar mérnöki végzettség előnyt jelent)
  • Több éves szakmai és vezetői tapasztalat
  • Jó szervezőkészség
  • Megbízható, pontos munkavégzés
  • Önállóság

Főbb feladatok a következők:

  • Termelési folyamatok elemzése: A meglévő termelési folyamatok részletes vizsgálata és értékelése. Azonosítani a javítási lehetőségeket és hatékonyságnövelési intézkedéseket.
  • Teljesítmény és minőség optimalizálása: A termelési folyamatok finomhangolása a maximális teljesítmény és minőség érdekében. Minőségellenőrzési rendszerek kidolgozása és fenntartása.
  • Hatékonyság növelése: Hatékonyságnövelő technikák és módszerek alkalmazása. Idő- és költséghatékonyság biztosítása a termelési folyamatok során.
  • Termelési folyamatok tervezése: Új termelési folyamatok kidolgozása és meglévők fejlesztése. Erőforrás-tervezés és kapacitásgazdálkodás.
  • Baromfifeldolgozás irányítása és szervezése: A baromfifeldolgozás termelési folyamatainak napi szintű irányítása és szervezése. A technológiai előírások betartása és a termékminőség biztosítása.
  • Vágóhídi technológia betartatása: A vágóhídi folyamatok szabályozása és ellenőrzése. A technológiai szabványok és előírások betartásának biztosítása.
  • Élelmiszer biztonsági követelmények betartása: Az élelmiszerbiztonsági szabványoknak való megfelelés ellenőrzése. Megfelelő higiéniai és biztonsági protokollok bevezetése és fenntartása.
  • Termelési célkitűzések és tervezési feladatok: A termeléshez kapcsolódó célkitűzések meghatározása és tervezése. A termelési folyamatok szervezése, irányítása, ellenőrzése és értékelése.
  • Veszteségek és költségnövelő tényezők vizsgálata: A termelési veszteségek és költségnövelő tényezők azonosítása. Gazdasági mutatók alakulásának vizsgálata és a hatékony intézkedések kialakítása.
  • Gazdaságos és takarékos termelés megvalósítása: Intézkedések kialakítása a termelés gazdaságos és takarékos megvalósítására. A termelési költségek optimalizálása és a gazdaságossági célok elérése.

Amint nyújtanak cserébe:

  • Stabil vállalati háttér
  • Változatos, mozgalmas feladatok

  • Jelentkezz a "jelentkezem" gomb megnyomásával!

munkaerő-kölcsönzés eng.sz.: 10057-1/2012-0100-1046
munkaerő-közvetítés eng.sz.: 10097-1/2012-0100-848
minősített foglalkoztató nyilvántartási szám: BP/0701/67674-4/2021