Feladatok

A vállalat napi, a termeléshez és annak műszaki támogatásához kapcsolódó operatív működésének biztosítása, annak profitábilis működése mellett. Az operáció stratégiai vezetése, új technológiák, folyamatok, szervezeti megoldások keresése, bevezetése, működtetése.

  • Hatékony és hatásos működést biztosító folyamatok, rendszerek és szabályok fejlesztése, működtetése
  • A gyártás és karbantartás napi és fenntartható működésének biztosítása
  • Az egyes területek teljesítményének folyamatos monitorozása, visszajelzések adása, fejlesztések és coaching
  • Erőforrások biztosítása a vevői megrendelésekkel, előrejelzésekkel összhangban
  • Ipari trendek, legjobb gyakorlatok követése
  • Új technológiák, folyamatok bevezetése
  • A vállalati kultúra fejlesztésének támogatása, inspiráló, innovatív és hatékony munkakörnyezet kialakítása
  • A költségek elemzése, azok folyamatos csökkentése
  • Konfliktuskezelés a szervezeten belül
  • Rendszeres tervezés, jelentések, elemzések készítése a vezetőség felé, KPI-ok nyomon követése
  • A vállalati kockázatok elemzése és kezelése

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Autóipar területén szerzett releváns vezetői tapasztalat
  • Önállóság
  • Erős elemző és problémamegoldó képességek
  • Proaktivitás
  • Vezetői készségek magabiztos alkalmazása
  • Vevői fókuszáltság
  • Jó kommunikációs, tárgyalási és prezentációs készségek

Előnyt jelent

  • Német nyelvtudás
  • Műanyagipari tapasztalat
  • Festőüzemi tapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes kompenzációs csomag
  • Kötetlen munkaidő
  • Vállalati mobiltelefon és laptop
  • Home-office lehetőség
  • Szakmai képzések, nyelvoktatás
  • Dolgozói kedvezmények (sport, étkezés, kikapcsolódás)
  • Céges rendezvények (Mikulás ünnepség, Családi nap stb.)
  • Egészségmegőrző programok és szűrővizsgálatok

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Céges busz
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

A General Plastics Kft.-t a Rejlek cégcsoport tagjaként 1995-ben alapította az ausztriai Rejlek család. A cégcsoport központi székhelye Bécsben található, ezen kívül Magyarországon még Móron, valamint Szlovákiában is található leányvállalata.

Székesfehérváron 1996 óta gyártunk műanyag esztétikai termékeket. A nálunk alkalmazott technológiák egyedülállóvá tesznek minket a cégcsoporton belül, hiszen a műanyag termékek fröccsöntése mellett a Festőüzemünkben a műanyag alkatrészek automatizált vizesbázisú szórófestését is vállaljuk, ezt követően pedig igény szerint a Szerelde gyártási területünkön szereljük, tampon nyomjuk, valamint hegesztjük is az adott darabokat.

Büszkék vagyunk, hogy termékeink számos ismert autómárkában, illetve háztartási gépen köszönnek vissza, és válnak mindennapjaink részévé. Célunk, hogy hosszú távon is pénzügyileg stabil, működőképes és versenyképes vállalat legyünk, mindemellett pedig szeretnénk az a munkahely lenni, ahova munkatársaink szívesen járnak be, és megbecsülve érzik magukat.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar és angol nyelvű önéletrajzát!