Tecnica Ungheria Kft.

Olasz tulajdonú 1960-ban alapított vállalat, amely jelenleg 10 országban 6 féle gyártóüzemmel rendelkezik, összesen több mint 3.150 főt foglalkoztat. Termékei világszerte több mint 10.000 üzletben kaphatók. Termékportfoliójához tartoznak a Blizzard-Tecnica, Lowa, Moon Boot®, Nordica, and Rollerblade® termékei.

Nagykállói gyártóüzemünkbe keresünk új kollégát

Termelési csoportvezető munkakörbe

Az álláshoz tartozó feladatok:

  • Felügyeli, koordinálja és ellenőrzi a termelés folyamatát a saját területén,
  • betartja a termelési tervet,
  • felelős a csapata teljes koordinációjáért - munkaszervezés, munkafegyelem, teljesítményértékelés, motiváció stb.
  • kulcsemberek meghatározása a csapatban képzettségük és képességeik alapján,
  • biztosítja a hatékony együttműködést a hozzá tartozó termelési terület és a társegységek (logisztika, karbantartás, minőségügy) vonatkozásában, illetve a termelés zavartalan működését
  • felelős a dokumentációk frissítéséért, naprakészen tartásáért

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • középfokú végzettség
  • minimum 5 év termelő vállalatnál szerzett szakmai tapasztalat
  • minimum 2 év vezetői tapasztalat (csoportvezető, sorvezető, műszakvezető)
  • tanulási hajlandóság az új technológiák elsajátítása iránt
  • megbízható, precíz, önálló munkavégzés
  • gyakorlatiasság, elemzőkészség, problémamegoldó képesség
  • MS Office felhasználói szintű ismerete

Előny:

  • Angol és/ vagy Olasz nyelv ismerete

Amit ajánlunk:

  • Stabil, nemzetközi hátterű cég
  • Innovatív környezet, tanulási és folyamatos fejlődési lehetőség
  • Hosszútávú foglalkoztatás, határozatlan idejű munkaviszony
  • Munkába járás 100%-os támogatása, (céges buszjárat) vagy 30 Ft/km költségtérítés gépkocsival*;
  • Emelt összegű cafeteria K&H SZÉP kártya ;
  • Versenyképes és teljesítményre ösztönző juttatási rendszer

Munkavégzés helye: Nagykálló

Fényképes szakmai önéletrajzokat a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.