Feladatok:

•  A termelési tervben meghatározott termékek előállításának felügyelete,

•  A napi termelési feladatok hatékony végrehajtásának felügyelete

•  Adatok vállalatirányítási rendszerben történő rögzítése, kiértékelésükben való részvétel,

•  Aktív részvétel a hibajavítási és megelőzési tevékenységben,

•  Minőségi mutatók javításában való részvétel,

•  A vezetése alatt álló csapat (kb.40-45 fő) irányítása, motiválása, munkaszervezése,

•  Riportok, beszámolók készítése területi vezető részére

•  Adatszolgáltatási feladatok, a beosztott munkavállalók munkaidő nyilvántartásának vezetése, szabadságolás kezelése,

•  Új belépők betanításának megszervezése,

•  Rendelkezésre álló erőforrások optimális kihasználása,

•  Együttműködés más részlegekkel

Elvárások:

•  Középfokú iskolai végzettség

•  Gyártó-termelő vállalatnál szerzett releváns, minimum 3 éves csoport- vagy műszakvezetői tapasztalat

•   Porfestésben szerzett tapasztalat

•   Kommunikációképes angol nyelvtudás (szóban és írásban, napi szinten használatban)

•   Problémamegoldó készség, gyors reagálás,

•   Rugalmasság a munkaidő tekintetében (amennyiben 2 műszakban történik a termelés)

•   Kiváló kommunikációs készség

•   Magabiztos MS Office ismeretek

Amit kínálunk:

•  Juttatási csomag (jelenléti és teljesítmény bónusz, együtt kb. bruttó 50 000 HUF)

•  Útiköltség támogatás (25 Ft/km)

•  Étkezési hozzájárulás 20 000 Ft értékben

•  Cafetéria (20 000 HUF/hó)

• Hosszútávú munkalehetőség

Egyéb információ az állásról:

Munkaidő: H-P: 7:30-16:00

Munkavégzés helye: Gyöngyös

Cégnév: Work Force Kft.
Kapcsolattartó: Pásziczki Fanni