Termelési anyaggazdálkodó / Vevői kapcsolattartó

Fejér megye

Pécsi autóipari partnerünk saját állományába keresünk Termelési anyaggazdálkodó/Vevői kapcsolattartó munkatársat.

Feladatok:

  • Vevői megrendelések feldolgozása, vevői kommunikáció

  • Termeléshez szükséges anyagmennyiség biztosítása, termelőanyagok beszállításának ütemezése, nyomon követése és dokumentációja

  • Kapcsolattartás az üzem más területeivel (termelő területek, pénzügy, személyzeti osztály, beszerzés), illetve külsős partnerekkel

  • A raktárkészletet folyamatos figyelemmel kísérése, optimalizálása, készlet csökkentési tervek készítése, megvalósítása, célok teljesítése

  • Készletgazdálkodási és ezzel összefüggő elemzési feladatok elvégzése

  • Elfekvő anyagkészlet felhasználásának, kifuttatásának koordinálása

  • Új termék bevezetés, mérnöki szintváltások logisztikai támogatása

Elvárások:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

  • Lendületes, dinamikus egyéniség, terhelhetőség

  • SAP rendszer ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés és Béren kívüli juttatási rendszer

  • Biztos háttérrel rendelkező munkahely

  • Magasan képzett szakmai csapat

  • Lehetőség szakmai tudás folyamatos fejlesztésére

Egyéb információ az állásról:

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg:Adatvédelmi tájékoztató

Referenciaszám: 94796c
Cégnév: Pannonjob Kft.
Kapcsolattartó: Dobos Adrienn