Feladatok

  • Termelés villamosmérnöki (elsősorban méréstechnikai) támogatása; meglévő berendezések megismerése, megbízhatósági szintjük fejlesztése
  • Részvétel problémaelemzésben, technikai problémák hátterének feltárásában
  • Termelési problémák elhárítására terv kidolgozása és mérnöki szintű megvalósítása
  • Műszaki támogató-, projektmenedzsment- és minőségügyi részlegek szakmai támogatása
  • Termék design elemzése, visszacsatolás a terméktervezőknek
  • Specifikációk készítése új berendezésekhez - alvállalkozói ajánlat kérésekhez
  • Kapcsolattartás célgépgyártó cégekkel – árajánlatok bekésére
  • Megvalósítás szakmai felügyelete, részvétel a rendszeres feladategyeztetéseken
  • Berendezések üzembehelyezésének koordinálása, gépátvétel-átadás

Elvárások

  • Villamosmérnöki végzettség
  • Méréstechnikai szaktudás
  • Min. 3 év releváns tapasztalat
  • PLC programozási ismeret
  • LABVIEW programozási ismeret
  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Szakmai igényesség
  • Időhatékony munkavégzés

Előnyt jelent

  • Gépépítésben szerzett tapasztalat
  • Hardware tervezési ismeret
  • Képfeldolgozási ismeret
  • Pneumatikai ismeret
  • Jártasság a szervo hajtások, robotok területén

Amit kínálunk

  • Jó közösség
  • Versenyképes jövedelem + cafetéria + egyéb juttatások
  • Tanulási lehetőség tapasztal kollégáktól
  • Nemzetközi környezetben való munkavégzés

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Orvosi felügyelet
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények

Céginformáció

Az SMP STABIL Kft. 1999-ben kezdte meg működését Magyarországon. Az SMP vállalatcsoport tagjaként a legmodernebb gyártási technológiákat meghonosítva, illetve saját fejlesztései révén mára, a világ vezető autógyárainak beszállítójává vált. Fő profilunk a érzékelők, vezérlő elektronikák fejlesztése és gyártása.Töretlenül hiszünk abban, hogy az eddig elért sikereink alapja és a további fejlődés záloga is a folyamatos fejlődés és a kimagaslóan magas minőség. Dinamikus bővülő csapatunkba keresünk Termelés- és projekt támogató villamosmérnök  kollégát

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük, csatolja számunkra magyar és angol nyelvű önéletrajzát!
Cégnév: SMP STABIL Kft.