Prohuman állás

Feladatok:

  • Projekt előkészítése, költségvetés naprakészen tartása
  • Pénzügyi kimutatások készítése
  • Kooperációkon, tárgyalásokon való részvétel
  • Helyszíni organizációban való részvétel
  • Ütemtervek, ártükrök készítése
  • Alvállalkozói szerződések kezelése
  • Egyeztetés a megrendelővel
  • Építés- és projektvezetővel, illetve alvállalkozókkal, megrendelőkkel való kapcsolattartás
  • Asszisztens, gyakornoki csapat számára az adminisztratív feladatok delegálása

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség (priorizáltan Építőmérnök vagy építészmérnök és/vagy gépészmérnök vagy villamosmérnök) VAGY Középfokú végzettség (pl. Magasépítő technikus)
  • 3-5 év releváns szakmai tapasztalat (jellemzően generálkivitelezési, termelési, építész és projekt/termelés előkészítési területen)
  • Generál kivitelezési projektek teljes körű összeállításához és koordinálásához szükséges jártasság
  • Képesség tervek olvasására, értelmezésére és költségvetések, ajánlatok készítésére
  • Tapasztalat műszaki bejárásokon való részvételben és döntéstámogató dokumentációk előkészítésében
  • Képesség költségvetés és pénzügyi kimutatások kezelésére, alvállalkozói szerződések adminisztrálására
  • Jártasság projekt helyszíni nyomon követésében és kapcsolattartásban megrendelőkkel, alvállalkozókkal

Amit kínálunk:

  • Folyamatos bővülésüknek köszönhetően számos előrelépési lehetős építésvezető vagy projektvezető pozícióba
  • A projektek után bónuszok
  • Színes projekt portfólió, legyen szó irodaház vagy luxus szálloda építéséről, iskola vagy csarnok felújításokról, vagy műemlék felújításokról
  • Összetartó közösség
  • Versenyképes bérezés
  • Egészség- és wellness program