Prohuman Zrt.
Szeretne egy dinamikusan növekvő építőipari cégnél dolgozni, ahol változatos projekteken fejlesztheti szakmai tudását, és lehetősége van a generál kivitelezési projekteket a kezdetektől egészen a befejezésig koordinálni? Partnercégünk komplex feladatkört kínál, amely folyamatos kapcsolattartást igényel a vállalkozókkal és rendszeres projekt helyszíni látogatásokkal jár. Portfóliójuk kiterjed irodaházak, luxus szállodák, iskolák, lakóingatlanok, csarnokok és műemlékek teljes körű generálkivitelezésére. Most termelés előkészítő munkatársat keresünk csapatukba!

Termelés előkészítő

Főbb feladatok, munkák:

  • Projekt előkészítése, költségvetés naprakészen tartása
  • Pénzügyi kimutatások készítése
  • Kooperációkon, tárgyalásokon való részvétel
  • Helyszíni organizációban való részvétel
  • Ütemtervek, ártükrök készítése
  • Alvállalkozói szerződések kezelése
  • Egyeztetés a megrendelővel
  • Építés- és projektvezetővel, illetve alvállalkozókkal, megrendelőkkel való kapcsolattartás
  • Asszisztens, gyakornoki csapat számára az adminisztratív feladatok delegálása
  • Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség (priorizáltan Építőmérnök vagy építészmérnök és/vagy gépészmérnök vagy villamosmérnök) VAGY Középfokú végzettség (pl. Magasépítő technikus)
  • 3-5 év releváns szakmai tapasztalat (jellemzően generálkivitelezési, termelési, építész és projekt/termelés előkészítési területen)
  • Generál kivitelezési projektek teljes körű összeállításához és koordinálásához szükséges jártasság
  • Képesség tervek olvasására, értelmezésére és költségvetések, ajánlatok készítésére
  • Tapasztalat műszaki bejárásokon való részvételben és döntéstámogató dokumentációk előkészítésében
  • Képesség költségvetés és pénzügyi kimutatások kezelésére, alvállalkozói szerződések adminisztrálására
  • Jártasság projekt helyszíni nyomon követésében és kapcsolattartásban megrendelőkkel, alvállalkozókkal
  • Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • MS projekt, Gantt diagram ArchiCAD vagy AutoCAD ismerete és felhasználó szintű kezelése
  • Angol és/vagy német társalgási szintű nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési rutin
  • Amit kínálunk:

  • Folyamatos bővülésüknek köszönhetően számos előrelépési lehetős építésvezető vagy projektvezető pozícióba
  • A projektek után bónuszok
  • Színes projekt portfólió, legyen szó irodaház vagy luxus szálloda építéséről, iskola vagy csarnok felújításokról, vagy műemlék felújításokról
  • Összetartó közösség
  • Versenyképes bérezés
  • Egészség- és wellness program
  • Jelentkezés az állásra:

    Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, jelentkezzen önéletrajza csatolásával!