Feladatok

  • Fém játszótéri eszközök, kutyafuttatók, kondiparkok, okos játszóeszközök ésutcabútorok tervezése Solidworks programban
  • Új termékekhez gyártási rajzok kialakítása
  • Sorozatgyártásra, kis tételben történő vagy egyedi gyártásra szánt játszótéri eszközöktervezése, fejlesztése, formai-esztétikai kialakítása
  • Eszköz telepítésekhez kiviteli rajzok készítése (kitűzéshez pozíciók, esési terek...)
  • Vonatkozó szabványok tanulmányozása és alkalmazása a termékek tervezéseihez
  • Alapkoncepció kidolgozása (ötlettervek, vázlattervek, rajzok, számítógépes modellábrákformájában)
  • Dokumentáció készítése a formatervről a gyártásban résztvevő különféle szakterületűszakemberek számára
  • 3D modellek és látványtervek készítése
  • Műszaki dokumentáció készítése

Elvárások

Te vagy a megfelelő jelölt, ha…
  • Ipari termék- és formatervező mérnöki végzettséged van
  • Legalább 2 év tapasztalattal rendelkezel
  • Középfokon beszélsz angolul, amire szükség lesz az angol nyelvű szabványok megértéséhez
  • Precíz és megbízható vagy és szeretsz csapatban dolgozni

Előnyt jelent

  • ha Solidworks tapasztalattal rendelkezel, de nem feltétel a jelentkezéshez
  • Photoshop / Illustrator/GIMP/Inkspace ismereted van, ami szintén csak előny a pályázáshoz
  • AutoCAD tapasztalatod is van, de ez már csak hab a tortán

Amit kínálunk

  • Teret a fejlődéshez és a kreativitás kibontakozásához, hiszen folyamatosan tervezünkúj játszótéri eszközöket
  • Kellemes munkakörnyezetet, fiatalos csapatot, támogató menedzsmentet
  • Home office lehetőséget, rugalmas munkaidőt

Céginformáció

Dinamikusan fejlődő, játszótéri eszközöket, BMX- és gördeszka pályákat, tornapályákat, kutyafuttatókat gyártó stabil péceli cégünk hosszútávú munkavégzésre keres főállású munkatársat terméktervező munkakörbe.

Bérigény megjelöléssel ellátott fényképes önéletrajzodat a "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolni.
Cégnév: Faberland Kft.