Delego Személyzeti Szolgáltató Kft.

A Delego Kft az egyik legdinamikusabban bővülő munkaerő- kölcsönző vállalataként teljes körű HR szolgáltatást nyújt partnerei és az álláskeresők számára. Megbízható, stabil hátterű műanyagipari partnercégünk részére munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:

Termékszedő, csomagoló munkatárs

- Ingyenes céges buszjárattal
Tarján

GYORSAN tanulható, EGYSZERŰ munkát keresel, ahol sokrétű feladataid lesznek?

CSALÁDIAS környezetet keresel, ahol a kollégák SEGÍTIK egymást?

UNOD, hogy mindig munkát keresel, így olyan helyen szeretnél dolgozni, ahol jól is érzed magad és SZÁMÍTANAK a munkádra?

SZERETSZ sétálni, csomagolni és még a termelés felügyelete és működtetése is mozgatja a fantáziádat -> akkor ez a TE munkád lesz!

Tapasztalattal rendelkezők, pályaváltók, pályakezdők -> EZ NEKTEK IS SZÓL!!!

Amiket biztosítunk:

  • FIX alapbér
  • Alapbéren felüli juttatások:
    • Nt. 4500 Ft/hó, 3 hónap után nt. 12.500 Ft/hó – Cafeteria
    • Br. 51.000 Ft/hó - Jelenléti bónusz
    • Br.15.900 Ft/hó – Minőségi bónusz
  • PLUSZ 1 HAVI BÉR*
  • KÖNNYEN és GYORSAN tanulható feladatok
  • PILLEKÖNNYŰ termékek (1-3 kg)
  • PIHENŐNAPOK - 4 műszakos munkarend alapján
  • VÁLLALHATÓ túlóra, ha betanultál és többet szeretnél keresni
  • BIZTOSÍTOTT céges buszjáratok (Településlista a hirdetés alján olvasható

Milyen feladatok várnak rád:

  • Termékek leszedése a sorról
  • Termékekkel telt ládák cseréje
  • Gyártógépek működésének felügyelete, kezelése
  • Címkekészítés nyomtatóval
  • Dobozhajtogatás és csomagolási feladatok elvégzése
  • Fóliázó gép használata
  • Kézi és békás anyagmozgatás

Ezt kérjük tőled:

  • LEGFONTOSABB -> AKARJ és TUDJ dolgozni
  • RENDELKEZZ alapfokú iskolai végzettséggel (8 általános)
  • LÉGY jó erőnlétben, KIVÁLÓ állóképességgel
  • HOZZÁÁLLÁSOD legyen kitartó, HOSSZÚ TÁVBAN gondolkodó
  • VÁLLALD a békás anyagmozgatást, csomagolási és szedési feladatokat
  • NE OKOZZON gondot a 4 műszakos munkarend 2024.12.31-ig (2025-től 3 műszakos munkarendre áll át a termelés!)

Előnyt jelenthet:

  • Csomagolásban, dobozok hajtogatásában szerzett tapasztalat
  • Fóliázó gép ismerete
  • Gépkezelésben szerzett jártasság

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődésedet kérjük, küldd el szakmai önéletrajzod – a pozíció megjelölésével- a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Ingyenes céges buszjárat a következő településekről biztosított:

Tata, Tatabánya, Vértesszőlős, Tordas, Héreg, Gyermely, Bajna, Nagysáp

Minősített kölcsönzői eng. szám.: BP/0701/075046-5/2022-10

Munkaerő kölcsönzői eng. szám.: 1432-1/2012-1300-915

*5 ledolgozott munkanapot követően