Feladatok

  • Összetett egyedi alkatrészek/szerelvények/komponensek összeszerelése, és a kijelölt tesztelési tevékenységek elvégzése a KPI-nak megfelelően.
  • Az összeszerelési folyamat hibáinak felismerése és a feltárt hibák dokumentálása, bizonyos esetekben javítása, és jelzése az illetékes mérnöknek, csoportvezetőnek
  • Általános folyamatfejlesztések azonosítása és leírása,
  • Összeszerelés minőségének ellenőrzése,
  • Leltárellenőrzés és szükség esetén korrekció kezdeményezése,
  • A munkabiztonsági hiányosságok felismerése, és az illetékes mérnök, csoportvezető tájékoztatása.

Elvárások

  • Középfokú végzettség – műszaki végzettség előny
  • Hasonló munkakörben szerzett 1-3 éves tapasztalat előny
  • Gyártóipari környezetben szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Minimum alapszintű kommunikációképes angol nyelvtudás szükséges
  • Német nyelvtudás előny
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
  • Önállóság, kiváló problémamegoldó képesség

Amit kínálunk

  • Béren kívüli juttatások (Cafetéria havi nettó 40 000 Ft, melegétkezi lehetőség 900 Ft/menü áron)
  • Modern munkakörnyezet
  • Folyamatos tanulási és szakmai fejlődési lehetőség
  • 1 műszakos munkarend

Céginformáció

Üdvözöljük az ASMPT-nél.
Nálunk egyenes út vezet a digitális korszakba. Világszerte 12 000 alkalmazottal az elektronikai ipar technológiai folyamatokért felelős partnere vagyunk, és az innovatív automatizálási stratégiák lüktetésén tartjuk a kezünket.

Intelligens megoldásainknak köszönhetően elhivatott csapataink folyamatosan megkérdőjelezik a technika jelen állapotát, ezáltal új standardokat állítanak fel az okostelefonok, számítógépek, hálózatok, autonóm járművek, intelligens gépek, valamint a legmodernebb orvosi és energia-technológiai gyártások terén.

Az integrált intelligens gyár megteremtéséhez vezető utat csak elhivatottsággal és az Önhöz hasonló kíváncsi szakemberekkel lehet megtenni. Csatlakozzon hozzánk, és Ön is részesülhet egy olyan vállalati kultúrából, amelyben az Ön ötleteit nemcsak megbecsülik, hanem teret is kapnak a megvalósításra, és így optimális megoldásokká is válnak.

Szakmai pályafutása során ezt minden nap tapasztalni fogja.

Alakítsa Velünk a jövő elektronikai gyártási és automatizálási trendjeit, mint leendő Termékspecialistánk.

A "Jelentkezem" gombra kattintva küldje el önéletrajzát.
Cégnév: ASMPT Magyarország Kft.