Feladatok

  • Az Agrotec Magyarország Kft. által forgalmazott munkagépek kapcsán felmerülő mindennemű ügyintézés.
  • A gépértékesítők folyamatosan aktualizált tervei alapján gépek rendelése, azok magyarországi felszereltségének összeállítása, specifikációs lapok elkészítése.
  • Napi kapcsolattartás a beszállítókkal, a vevőszolgálati munkatársakkal, a gépértékesítői hálózat információkkal való működtetése, információkkal való ellátása
  • Készleten lévő gépek értékesítésének támogatása a gépértékesítőket segítve.
  • A konkurencia piaci tevékenységének elemzése, ár és fizetési kondíciókhoz kapcsolódó információk összegyűjtése.
  • Összehasonlító anyagok készítése a saját és a versenytársak gépeivel.
  • Szakmai előadások tartása, a területi gépértékesítők továbbképzése, eladói termékismertetők készítése.
  • Segítő részvétel bemutatók, kiállítások szervezésében és lebonyolításában
  • Aktív részvétel a vállalat CRM rendszerének kifejlesztésében
  • Patnerek felkeresése, kapcsolattartás.
  • Együttműködés a szerviz és alkatrész szolgáltatással.

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség.
  • Gépészmérnök vagy agrár végzettség.
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek.
  • Dinamikus, kreatív személyiség.
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalókészség.
  • B kategóriás jogosítvány.
  • Földrajzi mobilitás és rugalmasság.
  • Önálló munkavégzés és motiváltság.
  • Angol nyelvtudás.

Előnyt jelent

  • Hasonló területen, kereskedelemben szerzett gyakorlat.
  • Mezőgazdasági gépészmérnök végzettség előny.

Amit kínálunk

  • Versenyképes, teljesítmény arányos jövedelem. Műszaki háttér biztosítása.
  • Negyedéves bónusz, szépkártya, céges autó, laptop, mobiltelefon, szakmai tréningek.

Céginformáció

Az AGROTEC Magyarország Kft. a mezőgazdasági géppiac egyik meghatározó, gépek, alkatrészek kereskedelmével foglalkozó és szerviz szolgáltatást nyújtó szereplője. Az AGROTEC Magyarország Kft. az ügyfélközpontúság mellett a magas minőség és kiváló ár-érték arány biztosítására összpontosít. Az egyedi igényeknek megfelelő módon bocsájtjuk rendelkezésre az általunk forgalmazott termékeket, legyen szó mezőgazdasági gépről, technológiáról, alkatrészről, vagy a hozzájuk kapcsolódó szolgáltatásokról.