Feladatok

  • Vevői árajánlatok készítése
  • Vevői kérdések megválaszolása
  • Leányvállalatokkal való napi kapcsolattartás magyar és angol nyelven
  • Vevői aktivitások kidolgozása, végrehajtása
  • Szállítókkal való napi kapcsolattartás magyar és angol nyelven
  • Új szállítók felkutatása
  • Proaktív részvétel termékfejlesztésekben, új termékkörök kialakításában
  • Termékválaszték folyamatos elemzése, felülvizsgálata
  • Termékek árazásában való részvétel
  • Hírlevelek, akció javaslatok kidolgozása
  • Kiadványok összeállításában való közreműködés
  • Piac- és versenytárs elemzés
  • Kapcsolattartás a kiemelt vevőkkel telefonon, írásban

Elvárások

  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt! Erre napi szinten szükséged lesz!
  • Rendelkezz minimum 1 év bármilyen területen szerzett irodai munka tapasztalattal, kereskedelmi területen szerzett tapasztalat előny
  • Középfokú végzettség, felsőfokú végzettség előny
  • Magabiztos, erős MS Office ismeret (Excel, Word, Power Point)
  • Határozott, magabiztos fellépés
  • Kreatív, proaktív személyiség
  • Jó kapcsolatteremtő képesség
  • Felmerülő problémák gyors és hatékony kezelése, döntésképesség
  • Precíz, önálló munkavégzés, határidők pontos betartása
  • Ügyfél- és eredményorientáltság

Amit kínálunk

Pár ok, amiért jó nálunk dolgozni:

  • Cégünk a próbaidő alatt is biztosít lehetőséget a pihenésre. Előre befizetett út esetén rugalmasan kezeljük a helyzetet.
  • Egy kreatív, pörgős csapat tagja leszel.
  • Változatos feladatokat nyújtunk Neked, kiélheted a kreativitásod.
  • Széleskörű béren kívüli juttatást is nyújtunk Neked.
  • Ingyenes privát autóbuszjárat Újpest-Városkaputól (mindössze 15 perc a menetideje).
  • Hosszú távú munkalehetőséget kínálunk, ahol nem állunk a személyes fejlődésed útjába, sőt támogatjuk karrier céljaid.
  • Óvjuk a környezetünket (csökkentjük a műanyag hulladék mennyiségét, szelektíven gyűjtjük a szemetet, stb.).
  • A belső tereink levegőminőségét professzionális légtisztítókkal óvjuk, minden helyiségben rendelkezésre áll fertőtlenítési lehetőség.
  • Alapítványi főtámogatóként támogatjuk a rászoruló gyermekeket.
  • Nem utolsó sorban azért, mert mi tudjuk, hogy a sikerünk Neked (is) köszönhetjük.

Munkaidő: Hétfőtől péntekig 8:15-17:00 (45 perc munkaközi szünettel)

Munkahelyi extrák

  • Céges busz

Ha megdobbantotta a szíved a fent leírt gondolatsor és csatlakoznál hozzánk, fizetési igényeddel ellátott jelentkezési anyagodat a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: CORWELL Kft.