MELECS EWS GmbH Magyarországi Fióktelepe
A MELECS Csoport elektronikai berendezések és rendszerek gazdaságilag sikeres fejlesztője és gyártója.

A győri telephelyen autóipari elektronikai termékek - hátsó LED lámpák, szenzorok, tachográf - és háztartási elektronikai berendezések elektromos vezérlő- és tápellátó egységeinek gyártása történik. Főbb alkalmazott technológiák: SMT, THT, hullámforrasztás és kézi összeszerelés.

A folyamatos technológiai fejlődés biztosítása és a gyártási kapacitás bővítése céljából a MELECS csoport győri, Ipari Parkban lévő telephelyére munkatársát keres nappali munkarendbe a következő munkakörbe:

Termékfelelős minőségügyi mérnök (QMC )

Feladatok:

  • Új termékek bevezetése az autóipari szabályok szerint
  • Folyamatos gyártás minőségügyi felügyelete
  • PPAP, FMEA, CP készítése
  • Minőségügyi tervezés és ellenőrzés, folyamatos fejlesztés, dokumentációkezelés
  • Adatgyűjtés, jelentések készítése és riportálása: FOR, PPM, folyamat-, ill. dolgozói hibák
  • A megállapodásra került minőségi standardok betartásának biztosítása a termék teljes életciklusa alatt
  • Vevői auditokra való felkészülés, auditokon való részvétel
  • Kapcsolattartás vevőkkel, reklamációs ügyintézés
  • Külföldi kollégákkal való kapcsolattartás

Elvárások:

  • Minőségügyben szerzett tapasztalat
  • ISO 9001 / IATF 16949 szabványismeret
  • Analitikus gondolkodás, jó probléma megoldó képesség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás írásban és szóban

Előnyt jelent:

  • VDA 6.3 szerinti auditálásban szerzett tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Megvalósítani a saját elképzeléseket
  • Lehetőség szakmai- és személyes továbbfejlődésre
  • Versenyképes fizetés, teljesítménytől függő prémium

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Minőségbiztosítási mérnök

Kérjük, pályázatát a jelentkezés gombra kattintva küldje el.
Cégnév: MELECS EWS GmbH Magyarországi Fióktelepe