A REHAU a polimer alapú prémium megoldások piacvezető márkája. Világszerte közel 20 000 munkavállalónak biztosítunk stabil megélhetést.  Dinamikusan fejlődő hazai autóipari ágazatunk számos nagynevű autógyárat szolgál ki prémium kategóriás polimer alkatrészekkel. Új projektek érkezése miatt bővítjük csapatunkat. Csatlakozz Hozzánk Te is!

Termékfejlesztő mérnök - Újhartyán

Leendő feladataid:

  • Festett külső alkatrészek - pl. lökhárító rendszerek, hátsó spoilerek, oldalsó díszlécek - fejlesztése az OEM Automotive környezetben dolgozó ügyfeleink számára.
  • A termékfejlesztés megvalósításának koncepciója és a cikk átadása valamelyik gyártóüzemünknek
  • A fejlesztési projekt költség-, ütemterv- és minőségügyi felelőssége és felügyelete
  • A projektben részt vevő területek belső koordinációja
  • Kapcsolattartó személy a vevők és a szállítók számára minden műszaki kérdésbe

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Gyártás, Termelés
  • Termékfejlesztés, tervezés
  • Projektmenedzsment

Szükséges tapasztalatok:

  • Műanyagtechnológiai-, Gépész-, Jármű-, Iparmérnöki vagy hasonló szakirányú diploma
  • Projektmenedzsment tapasztalat fejlesztési ágazatban- ideális esetben autóipari környezetben
  • Struktúrált, önálló munkavégzés
  • Aktív, kommunikációképes angol vagy német nyelvtudás
  • Esetenként külföldi utazási hajlandóság

Mit kínálunk Neked:

  • Évi bruttó 600.000 Ft értékben választható cafetéria;
  • Kiemelkedő mértékű munkába járási költségtérítés
  • Szupermodern, biztonságos munkakörnyezet
  • Támogató csapat
  • Változatos céges rendezvények
Cégnév: REHAU Automotive Kft.