Feladatok

  • A vállalat profiljába illeszkedő műanyag termékek fejlesztése
  • Termék konstrukciós kialakítása, 3D modell és hozzá tartozó műszaki dokumentáció elkészítése
  • Prototípus készítés, ötletek validálása, 3D nyomtató használat, funkcionális tesztek elvégzése, kiértékelése és dokumentációja
  • Prototípus gyártási folyamat és sorozatgyártás beindításának támogatása
  • Konstrukció optimalizálása, vizsgálatok és próbák elvégzése
  • Vevői igények alapján műszaki tervezés és gyártásba adás támogatása
  • Együttműködés folyamatos fejlesztői tevékenységben
  • Projektek előkészítése, lebonyolítása, megvalósítási költségek, termék elő- és utókalkuláció kidolgozása
  • Fröccsöntő szerszámok helyes kialakításának ellenőrzése, gyártóval való folyamatos kapcsolattartás
  • Fröccsöntő szerszám tesztelésén való részvétel, minták ellenőrzése és riport készítés a gyártó felé
  • Gyártás támogató segédeszközök tervezése és gyártásba integrálása
  • Gyártás optimalizációs feladatok ellátása
  • Gyár fejlesztés és automatizációs projektek végig vitele
  • Gyártási folyamatok átdoglozása, költség optimalizálás
  • Rendszerek kiépítése
  • Aktív jelenlét és helyszíni feladatok elvégzése a gyárban
  • Új termékötletek, termékek kutatása, kitalálása és prezentálása
  • Folyamatos kapcsolattartás angol nyelven a partnerekkel
  • Specifikációk kidolgozása, termék módosítások nyomon követése
  • Munkavégzés helye: Kaposvár és Budapest

Elvárások

  • Gépészmérnöki vagy terméktervező mérnöki végzettség
  • Felsőfokú angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Gyakorlat műszaki 3D tervező szoftverek használatában
  • Fröccsöntés területén szerzett szakmai tapasztalat
  • Műanyagipari tapasztalat
  • Képesség az önálló munkavégzésre, kreativitás

Amit kínálunk

  • Home office lehetőség és nagyfokú flexibilitás
  • Kiváló szakmai fejlődési lehetőség
  • Ne számíts szigorú keretekre! Jól fogod érezni magad nálunk, ha proaktív, innovatív személyiség vagy
  • Stabil hátterű magyar középvállalat vagyunk
  • Munkavégzéshez szükséges eszközöket biztosítjuk
  • Minden nap biztosítjuk neked az irodában az ebédet

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Ingyen reggeli
  • Ingyen ebéd

Várjuk jelentkezésed önéletrajz formájában!
Cégnév: Mobilredfox Kft.