Feladatok

  • vevőkiszolgálás, szaktanácsadás
  • üzlettér, raktár töltése a Tezenis standardok szerint
  • teljes üzletkép és kirakatok kialakítása kereskedelmi szempontok alapján
  • kassza kezelése
  • vásárlók problémáinak, reklamációinak kezelése
  • adminisztratív feladatok (napnyitással és napzárással kapcsolatos teendők)
  • üzlet rendben és tisztán tartása
  • együttműködés az üzletvezetővel és területi képviselővel

Elvárások

  • kereskedelmi beállítottság
  • eredményorientáltság
  • a kereskedelem és divat iránti szenvedély
  • gyakorlatiasság
  • energikus, pozitív hozzáállás
  • csapatmunka

Előnyt jelent

angol nyelv ismerete

Amit kínálunk

  • sikerélmény egy fejlődő csapat tagjaként
  • versenyképes jövedelem (átlagon felüli fizetés, bónusz)
  • munkaruha
  • fiatalos, lendületes csapat
  • továbbképzések, tréningek

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva. (Allee Tezenis)

Cégnév: C.S.K. RETAIL KFT.