Feladatok

  • Kompenzációs stratégia fejlesztés: Támogatás a vállalat kompenzációs stratégiájának létrehozásában és finomításában, a bérpolitikák és ösztönző programok kutatásában és elemzésében való segítségnyújtás, közreműködés.
  • Kompenzációs elemzés: Piackutatásban való részvétel az iparági trendek megértése érdekében, és segítségnyújtás a versenyképes kompenzációs csomagok kidolgozásában.
  • Riportálási folyamatok támogatása: Részvétel a havi zárási folyamatokban, ad hoc és standard jelentések, elemzések és prezentációk elkészítésében való segítségnyújtás.
  • Teljesítményértékelésekben Való Részvétel: A célkitűzések meghatározásának, az alkalmazottak teljesítményének értékelésének és a teljesítmény kompenzációra gyakorolt hatásának megismerése.
  • Költségelemzésekben való részvétel: Hozzájárulás az elemzések, jelentések és dashboardok kialakításához.

Elvárások

  • Jelenleg humánerőforrás, üzleti, pénzügyi vagy kapcsolódó területen folyamatban lévő alapképzésben vagy mesterképzésben való részvétel.
  • Kiváló elemző és problémamegoldó készségek.
  • Haladó szintű excel ismeretek
  • Elvárt munkaórák száma: minimum 20 óra/ hét, preferáltan 40 óra/hét

Amit kínálunk

  • Br. 1900 Ft/óra
  • Tapasztalt HR szakemberektől kapott útmutatás és mentorálás.
  • Lehetőség projektekben, kihívásokkal teli feladatokban való részvételre
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Egy remek csapatot, ahol garantáltan támogatunk

Céginformáció

Egy motivált Teljes Javadalmazási Gyakornokot keresünk Humánerőforrás csapatunkba. Remek lehetőség HR kontrolling és Kompenzációs területek megismerésére.

A Jelentkezem gombra kattintva kérlek küldd el az elérhetőségeidet, és csatold a fényképes önéletrajzod a megadott email címre! Kérlek csak akkor jelentkezz, ha nappali tagozatos diák vagy! :)

Cégnév: PannonDiák Iskolaszövetkezet