Feladatok

Keressünk csapatunkba olyan értékesítő kollégát, aki határozott, de közvetlen kommunikációra képes  és telefonon keresztül is tud és akar kapcsolatot teremteni új potenciális ügyfelekkel.
Munkavégzés helye Székesfehérvár.

  • Új potenciális ügyfelek önálló felkutatása és termékeink értékesítése
  • Önálló ügyféltárgyalások lebonyolítása telefonon keresztül
  • Megoldások, javaslatok kidolgozása ügyféligények alapján
  • Ajánlatok, terméktesztek és megrendelési visszaigazolások generálása
  • Hosszútávú ügyfélkapcsolatok megalapozása

Elvárások

  • Van telesales  tapasztalata és gyakorlata
  • Örömét leli a kapcsolatépítésben és az értékesítésben
  • Nem riad vissza a kihívásoktól
  • Önálló,  felelősségteljes a munkájára
  • Kiemelkedő a tárgyalási – prezentációs – lezárási és problémamegoldó képességgel
  • Ügyfélcentrikus gondolkodásmóddal és hozzáállással rendelkezik

Amit kínálunk

  • Dinamikusan fejlődő vállalat stabil háttérrel, családias hangulattal
  • A munkaerőpiaci változásokat követő versenyképes alapbért, melyet a teljesítmény arányában fejlesztünk
  • Munkába járási támogatás
  • Színvonalas irodai környezet
  • Céges telefon, laptop
  • Fiatalos, dinamikus csapat várja a jelentkezőt
  • Napi 7,2 órás munkaidő (heti  36 óra)

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Céges rendezvények
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

aboutwater Zrt.
Szaktudásunkat és az ivóvízellátás területén szerzett évtizedes szakértelmünkkel szívünket-lelkünket beleadjuk, hogy egyedülálló termék- és szolgáltatáscsomagot kínáljunk ügyfeleinknek, ha vízről van szó. Egyöntetűen állítjuk: "A víz a szenvedélyünk", ezt a szenvedélyt sokéves tapasztalattal és széles körű termék- és piaci ismeretekkel ötvözzük.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja fényképes önéletrajzát és akár motivációs levelét!
Cégnév: aboutwater Zrt.