AUTONET Import Magyarország Kft.

Telephelyvezető

Feladatok

  • a telephely munkavállalóinak munkahelyi vezetőként való felügyelete, tevékenységük hatékony szervezése a szakmai területek vezetőivel közösen
  • a telephelyekre vonatkozó dokumentációk, vállalati szabályzatok előírásszerű kezelése, a beosztott állománnyal történő megismertetése
  • a partnerek részéről beérkező igények kezelése, feldolgozása, rögzítése, ajánlatok készítése
  • megrendelések, vásárlások adminisztrálása, a partnerek személyes kiszolgálása, pénztárkezelés
  • termék, illetve megrendelés specifikus tanácsadás
  • ügyfélszolgálat
  • termék promóció
  • reklamációs ügyintézés
  • a rábízott telephely működésének (menetrend, üzemidő, arculat, üzemeltetési feladatok irányítása

Elvárások

  • legalább 2 éves vezetői tapasztalat
  • gépjármű alkatrész beazonosítási és gyári programok ismerete
  • gépjármű alkatrész értékesítés területén szerzett tapasztalat
  • középfokú végzettség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség

Amit kínálunk

  • versenyképes fizetés, bejelentett munkaviszonyban
  • az alapbéren felül jutalék, cafeteria
  • kellemes munkakörnyezet, jó csapat
  • szakmai képzések
  • azonnali munkába állási lehetőség
  • piacon ismert és elismert vállalati háttér
  • dolgozói vásárlási kedvezmény

A jelentkezem gombra kattinva kérjük csatolja fényképes önéletrajzát.