Feladatok

  • Termény felvásárlás és inputanyag értékesítés a telephely vonzáskörzetében
  • Felügyeli, irányítja és szervezi a telephely zavartalan, szakmai, vezetői utasításoknak, elvárásoknak megfelelő működését
  • Biztosítja a telephely működéséhez szükséges megfelelő létszámú, képzettségű munkavállalót
  • Irányítja és felügyeli a munkavállalók munkavégzését
  • Kapcsolatot tart a szállítókkal, vevőkkel, termelőkkel
  • Folyamatosan kapcsolatot tart a Központ érintett osztályaival, azok munkatársaival, illetve a területi képviselőkkel
  • Elkészíti a szükséges jelentéseket, beszámolókat, riportokat
  • Ellenőrzi a betárolt árukészletet, a nyilvántartás szabályosságát
  • Elvégzi, ellenőrzi a termény felvásárlásakor szükséges laborvizsgálatokat
  • Kezeli az esetlegesen felmerülő műszaki problémákat
  • Koordinálja a gépek, berendezések ellenőrzését, szervizelését, karbantartását

Elvárások

  • Felsőfokú szakirányú (műszaki vagy agrár) végzettség
  • Hasonló munkakörben, mezőgazdasági területen szerzett irányítói, vezetői tapasztalat
  • Mezőgazdasági szektor ismerete
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Excel, Word, Outlook)
  • Releváns kapcsolatrendszer az adott régióban
  • Magabiztos kommunikációs-, jó kapcsolatteremtő- és kiváló tárgyalási készség
  • Kiváló kereskedelmi érzék és értékesítési attitűd
  • Önálló, proaktív, konstruktív munkavégzés
  • Precizitás, jó problémamegoldó képesség
  • Dinamikus, határozott, meggyőző fellépés, sikerorientált hozzáállás
  • Magas szintű tervező- és szervezőképesség

Előnyt jelent

  • Multinacionális vállalatnál, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Növényorvos végzettség

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Parkoló

A „Jelentkezem” gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát!

Cégnév: TRIGO Kft.