Feladatok

  • Napközbeni szerviz járatok, illetve egyéb személyszállítási feladatok

Elvárások

  • "D" kategóriás jogosítvány
  • Digitális tachográf kártya
  • GKI kártya
  • PÁV II.
  • Újlengyeli vagy környékbeli lakhely
  • Rugalmasság

Amit kínálunk

  • Megegyezés szerinti bérezés
  • Bejárási támogatás 30 Ft/km
  • SZÉP kártya
  • Munkaidő: Hétfőtől-Péntekig, 7:00 -16:30
  • Renault Master és Mercedes Intouro buszok

Céginformáció

Az Inter-VM Trans Kft. 25 éves tapasztalattal rendelkező magyar tulajdonban álló logisztikai szolgáltató. Dinamikusan fejlődő vállalkozásunk három telephelyén több, mint 450 alkalmazottat foglalkoztat. Fő profilunk a nemzetközi közúti árufuvarozás és dolgozói személyszállítás. Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és szeretne a csapatunk tagja lenni, jelentkezzen!

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja fényképes önéletrajzát!
Cégnév: Inter-VM Trans Kft.