ERSTE BANK HUNGARY Zrt.

Telefonos Bankár

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Számlázó, Pénztáros
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs
  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Banki értékesítés

Nálunk lehetőséged lesz:

  • Magyarország egyik piacvezető, nemzetközi háttérrel rendelkező, stabil, innovatív bankjának lakossági termékeit értékesíteni (hitelkártya, személyi kölcsön, lakástakarék);
  • felmérni a lakossági ügyfeleink igényeit, majd megtalálni számukra a legmegfelelőbb, élethelyzethez igazodó pénzügyi lehetőségeket;
  • * hozzájárulni ügyfeleink elégedettségéhez színvonalas, magas minőségű kiszolgálással.
  • FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:
  • A potenciális ügyfelek hitelkártyával, személyi kölcsönnel és lakástakarékpénztárral kapcsolatos igényének felkeltése telefonon keresztül.
  • Online asszisztált értékesítés.
  • Időpont egyeztetés az Erste Mobilbankárok számára.
  • Az értékesítéssel kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátása.

Csatlakozz hozzánk, amennyiben:

  • legalább középfokú végzettséggel, érettségivel rendelkezel;
  • minimum alapfokú számítógépes ismereteid vannak;
  • érdeklődsz az értékesítési munka iránt;
  • van pénzügyi affinitásod;
  • jó a kommunikációs készséged és könnyen teremtesz kapcsolatot;
  • * ösztönöz, ha jobb teljesítménnyel magasabb jövedelmet érhetsz el.
  • ELŐNYT JELENT, AMENNYIBEN:
  • rendelkezel MNB Pénzügyi Közvetítői Hatósági Vizsgával;
  • van telefonos értékesítésben szerzett tapasztalatod.

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Fix alapbér már a betanulási időszakban is + értékesítési jutalék + ösztönző bónusz rendszer.
  • Bejelentett alkalmazotti pozíció.
  • Rugalmas munkaidő – 6 órás munkavégzés.
  • Otthoni munkavégzés - az önálló munkavégzéshez szükséges megfelelő tapasztalat megszerzését követően a munka akár otthonról is végezhető.
  • Karrierlehetőség - kiemelkedő teljesítményű alkalmazottaink számára számos egyéb pozíció is nyitva áll.
  • Személyre szabott tréningek és fejlesztési programok.
  • * Színvonalas munkakörnyezet.
  • MUNKAVÉGZÉS HELYE:
  • Budapest, 13. kerület
  • Az állásról további részleteket tudhatsz meg a oldalon!
  • Fényképes önéletrajzodat az címre várjuk!

Felkeltettük az érdeklődését?

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődésed, várjuk jelentkezésed karrierportálunkon keresztül!
Cégnév: Erste Bank Hungary ZRt.