Fiege

Tehergépkocsivezető

Szuper állásajánlattal vár a FIEGE budapesti csapata!

A FIEGE vállalat egy 1873-ban alapított családi vállalkozásból nőtte ki magát egy világszerte 23 000 főt foglalkoztató nagyvállalattá. Magyarországon a FIEGE Kft. az elmúlt 16 évben az egyik vezető szerződéses logisztikai céggé fejlődött, ahol jelenleg több mint 550 főt foglalkoztat. E dinamikusan fejlődő, biztos nemzetközi háttérrel rendelkező céghez keresünk Tehergépjármű vezető munkatársat bővülő csapatunkba, budapesti és országos raklapos szárazáru-terítéshez.

Főbb feladatok, munkák

Budapesti és országos raklapos szárazáru-terítés.

Az álláshoz tartozó elvárások

  • „C” kategóriás gépjárművezetői jogosítvány

  • GKI kártya

  • Új típusú, OKJ-s és NKH emelőgép, könnyűgép, nehézgép (hátsó emelőfal) kezelői vizsga (jogosítvány)

  • Digitális sofőrkártya

  • Tehergépjármű vezetői és áruterítői gyakorlat

  • Pontos, precíz munkavégzés és megbízhatóság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

Amit kínálunk

  • A bércsomag tartalmazza: fix alapbér, mozgóbér, üzemanyag megtakarítás, kiküldetési díj ledolgozott napok után, rendkívüli túlóra átalány

  • SZÉP kártyádra havonta bruttó 30.000 Ft Cafeteria juttatást biztosítunk

  • Támogatjuk a munkába járásod: gépkocsival nettó 20 Ft/km, BKK bérlet 100 %-os térítéssel, VOLÁN / MÁV bérlet 86 %-os térítéssel.

  • Rakodói segítséget biztosítunk

  • Amennyiben nem rendelkezel vele, támogatjuk az NKH emelőgép, könnyűgép, nehézgép (hátsó emelőfal) kezelői vizsga megszerzését

  • Új, 7,5 - 12 - 18 tonnás tehergépjármű-parkkal rendelkezünk.

  • A munkavégzés nálunk hétfőtől - péntekig történik.

  • Ingyenes sportolási lehetőséget biztosítunk szerződéses partnereinknél (úszás, foci, kondi).

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.