Feladatok

  • a cég által forgalmazott termékek kiszállítása XV. kerületi telephelyünkről a megrendelők részére Budapesten és környékén;
  • termékek fel- illetve lepakolása a gépjárműről, áruátadásnál, átvételnél a szükséges dokumentáció meglétének ellenőrzése, az okiratok tartalmának, helyességének ellenőrzése,
  • társaság gépjárműveinek (személy, teher) vezetése, szállítási feladatok előírásszerű végrehajtása, a belső utasítások és tevékenységi köréhez tartozó jogszabályok ismerete és betartása,
  • logisztikai folyamatokban való aktív részvétel,
  • gépjármű műszaki állapotának figyelemmel kísérése, tisztán tartása, ápolása
  • visszáruval kapcsolatos ügyintézés

Elvárások

  • érvényes "B" kategóriás vezetői engedély, 102-es kóddal
  • nagy munkabírás, határozottság, pontosság, megbízhatóság, rugalmasság
  • feddhetetlen előélet, ápolt megjelenés

Előnyt jelent

  • könnyűgépkezelői vizsga, targonca vezetői engedély

Amit kínálunk

  • korrekt, stabil munkahely
  • versenyképes jövedelem
  • azonnali munkakezdés

Céginformáció

A Harsányi Depocentrum Kft. számítástechnikai üzletláncot és nagykereskedést működtető, export-import, és szerviz tevékenységet végző cégcsoport tagja. Folyamatosan fejlődő, bővülő fiatalos csapatába tehergépkocsi vezető, sofőr pozícióba munkatársat keres azonnali kezdéssel.

Jelentkezni fényképes,magyar nyelvű önéletrajz feltöltésével és fizetési igény megjelölésével a Jelenkezem gomb megnyomásával lehet.