Kiskunfélegyházi telephelyű, hűtött-áru szállítással foglalkozó vállalkozás keres nem hetelős, belföldi tehergépkocsi vezetőt.

Feladatok:

  • Belföldi fuvarok teljesítése (telephelyről indulás és telephelyre érkezés)
  • Munkavégzés ideje: hétfőtől péntekig
  • Biztonságos és hatékony vezetés
  • Gondoskodás a rakomány biztonságáról és sértetlenségéről.
  • A fuvardokumentumok megfelelő és alapos vezetése

Elvárások:

  • C+E kategóriás jogosítvány.
  • GKI kártya.
  • Min. 1 év tapasztalat
  • Megbízhatóság és precizitás a feladatok végrehajtásában.
  • Határozott, felelősségteljes hozzáállás a munkához.

Ajánlatunk:

  • Munkába járási támogatás.
  • Év végi bónusz.
  • Modern és jól karbantartott járműpark.
  • Stabil munkahely és lehetőség hosszú távú együttműködésre.

Amennyiben úgy érzi, hogy megfelel a fenti elvárásoknak és szívesen csatlakozna dinamikus csapatunkhoz, kérjük, küldje el jelentkezését a következő címre: [email protected] . Kérjük, a tárgyban tüntesse fel az „Álláshirdetés – Tehergépkocsi Vezető” jelentkezési kódot.

Várjuk jelentkezését!

Jelentkezéskor kérlek említsd meg, hogy a soforallas.com-on láttad a hirdetést!

Állásajánlat leírása Jelentkezés az állásajánlatra Térkép megtekintése

Cégnév: Custode Trans Kft

csoszdaniel Hűtőkocsi 500 000 - 600 000 Ft 28 nap

87 összes megtekintés, 87 ma Nyomtatás