Feladatok

Saját tulajdonú mozgópadlós szerelvényre ömlesztett és raklapos árú szállítására keresünk sofőr kollégát. Belföldi viszonylatban hetelős munkarendbe, vagy nyugat európai viszonylatokra kéthetes munkarendbe.

Elvárások

C+E kategóriás jogosítvány
érvényes GKI kártya
sofőr kártya
PÁV

Előnyt jelent

Mozgópadlós járművel szerzett gyakorlat előnyt jelent, de szívesen vesszük olyan kollégák jelentkezését is, akiknek még nincs tapasztalatuk mozgópadlós szerelvénnyel, cégen belül biztosított a betanítás

Amit kínálunk

új Scania és Volvo kamionok
kocsigazdás rendszer
béren kívüli juttatások
bejárás támogatása
megbízható hazaérkezés
magyar nyelvű diszponálás műszaki segítség nyújtás
stabil háttér, stabil üzleti partnerek
jó csapat

Céginformáció

Az ST-Logistic Kft. 2006. óta működő, stabil háttérrel és üzleti partnerekkel rendelkező, nemzetközi és belföldi fuvarozásban tevékenykedő vállalat, Visontai telephellyel.

Jelentkezni Tichy Anikó HR generalistánál lehet, az alábbi telefonszámon:
telefon: 06 30 997-1792